TO BĘDZIE SZTOS!!! ROBERT LEWANDOWSKI współpracuje z najsłynniejszym PRODUCENTEM MUZYCZNYM w kraju! A jednak zostanie raperem? ZOBACZ WIDEO!

Jakiś czas temu hitem na Youtubie była przeróbka piosenki “Jak zapomnieć” grupy Jeden Osiem L do której podłożono głos Roberta Lewandowskiego. Żartowano wówczas, że może piłkarz pójdzie w tę stronę, bo w jednym z wywiadów powiedział, że gdyby nie był piłkarzem to zostałby piosenkarzem! I chyba to wkrótce się ziści…

 

Na Instagramie pojawił się film, na którym widzimy Lewandowskiego z Donatanem! Nie ma co ukrywać, w ostatnich latach to właśnie z wytwórni tego producenta wyszły największe hity, czego potwierdzeniem jest sława Cleo. Z wideo dowiadujemy się, że to co szykują panowie to będzie coś na światowym poziomie… No wiadomo w obu przypadkach pieniędzy nie brakuje…

 

“Projekt muzyczny”, który piłkarz z Donatanem chcą zrealizować ma zaangażować sławnych, polskich wykonawców. Skoro Cleo opublikowała na swoim Instagramie to info, to zapewne będzie brać w tym udział. Ciekawe kto jeszcze? Zapewne kolejka będzie długa, bo jak stoją za tym Lewandowski i Donatan to chyba mamy gwarantowany sukces!

 

Mamy tylko nadzieję, że piłkarz nie będzie ubijał masła, bo wiadomo, że Donatan lubi takie klimaty muzyczne. W każdym razie jesteśmy ciekawi, co to będzie. Pewnie wkrótce wycieknie więcej szczegółów.

No zadziwia nas Lewandowski, który robi biznesy na przeróżnych płaszczyznach, jest świadomy, że aktywność zawodowego piłkarza niestety nie jest długa i zabezpiecza się na przyszłość.

 

Zobacz zapowiedzi, tego co ma się wydarzyć… oj będzie się działo:

źródło: Instagram

https://www.instagram.com/p/BbKwDtaFarr/?taken-by=cleo_don

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *