26 września 2023

Nie zgadniesz, co ROBERT LEWANDOWSKI kupił, aby realizować ambicje ŻONY… Nadal ANNA będzie twierdzić, że ZAWDZIĘCZA wszystko sobie?

Kojarzycie Annę Stachurską, niegdyś mistrzynię w karate tradycyjnym? My też nie. A pamiętacie, żeby Stachurska wydawała książki i ćwiczyła w internecie, aby pokazać jak to robić? No my też nie. A czy czytaliście bloga Stachurskiej o zdrowym żywieniu? Nie? No tak nigdy go nie pisała…dopiero po ślubie. Przypadek?

 

Ale Lewandowska z domu Stachurska może cieszyć się z kolejnego sukcesu. Robert Lewandowski zainwestował pieniądze w budowę dużej restauracji na Mazurach. Obiekt będzie wyjątkowy, bo usytuowany na “wodzie” na palach wbitych w dno jeziora Niegocin. Otwarcie lokalu przewiduje się na 2019 rok.

 

Anna jest zachwycona inwestycją męża! Ponoć już planuje kogo zaproszą na otwarcie i myśli o menu. Pewnie będzie chciała przemycić dania ze swoich książek…tylko ciekawe, jakie będą ceny tych potraw. Anna potrafi wysoko wyceniać swoją “pracę” i wszystko, gdzie może umieścić swoje nazwisko po mężu. Ciekawe jaka będzie nazwa restauracji Anki -po raz kolejny powiąże ją ze swoim blogiem?

 

Trzeba przyznać, ze Robert jest nie tylko świetnym sportowcem, ale i biznesmenem. Ma udziały w wielu firmach, inwestuje w nieruchomości, klinikę, a teraz jeszcze coś dla żony. Anna ma jego nazwisko, więc też na tym skorzysta, byleby przestała już udawać, że tak nie jest.

źródło: Instagram, pudelek.pl

Dodaj komentarz