ROBERT LEWANDOWSKI zostanie…RAPEREM?! Internauci są zachwyceni tym wideo…

Podczas jednego z wywiadów, na pytanie kim chciałby zostać, gdyby nie był piłkarzem, Robert Lewandowski odpowiedział, że piosenkarzem jak Justin Timberlake i można powiedzieć, ze jego niedoszłe marzenie się ziściło!

 

Lewandowski jest niezwykle ambitnym człowiekiem i nawet jeśli jego drużyna wygra, nie zawsze jest z tego dumny. Tak było po ostatniej rozgrywce z Czarnogórą, która uświadomiła polskiemu kapitanowi, że ciągle przed drużyną dużo pracy, jeśli chcą choć marzyć o podium w Rosji w 2018 roku. Na wskutek przemyśleń Roberta powstała świetna przeróbka-parodia dawnego hitu “Jak zapomnieć” grupy Jeden Osiem L. Wypowiedzi Roberta stworzyły nowy hit youtubowy “Jak wygrać”.

 

Oczywiście najwięcej pochwał należy się twórcy parodii, bo to dzięki niemu tak przyjemnie słucha się gorzkich słów Roberta. Pod filmem nie brakuje zachwytów i pozytywnych komentarzy zarówno skierowanych do autora filmu, jak i piłkarza. Kto wie może kiedyś Robert po zakończeniu piłkarskiej kariery pójdzie tą drogą…pierwsze demo już ma. Posłuchajcie:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *