Będzie KONTYNUACJA “Brzyduli”! Niestety… BEZ NIEJ! Czy to ma sens bez kultowej postaci?!

“Brzydula” był to serial, dzięki którym Julia Kamińska zdobyła popularność. Chociaż prywatnie wyglądała jak swoja serialowa bohaterka, to nie przeszkadzało widzom pokochać jej grę! Oprócz Kamińskiej wielu innych aktorów właśnie wtedy zaczęło swoją aktorską karierę. Wśród nich była ona, piękna, z kultowymi tekstami – Violetta Kubasińska!

 

W jej postać wcielała się Małgorzata Socha, niektórzy uważają, że to ona była największą gwiazdą “Brzyduli”. Zabawne przejęzyczenia i powiedzonka weszły do codziennego języka. Sama aktorka również lubiła swoją intrygująco-komediową postać, ale okazuje się, że nie wzięto jej w kontynuacji pod uwagę!

 

O tym, że będzie nagrywana nowa część losów “Brzyduli” zdradziła Kamińska jednemu z tabloidów. Była szczęśliwa, że prace trwają, bo chętnie wróciłaby do postaci Uli. Małgorzata Socha była nieco zaskoczona, że jest pomysł na nową część “Brzyduli”, bo nikt do niej nie dzwonił i niczego jej nie proponował. Wygląda na to, że Viola nie będzie występować w najnowszym sezonie. Trochę to przykra niespodzianka i dla fanów serialu i dla samej Sochy.

 

Dlaczego Gosia została pominięta przy obsadzie? Jedni uważają z powodu roli w “Przyjaciółkach” dla Polsatu, inni że Gosia jest po prostu droga, jej dzień na planie ponoć może sporo kosztować…Czy któraś z wersji jest słuszna, na razie nie wiadomo.

 

My również jesteśmy fanami “Brzyduli”, ale w wersji ze Sochą. To Viola nadawała klimatu i urozmaicała serial. Mamy jeszcze nadzieję, że może jednak ktoś do niej zadzwoni… Ciekawe jak teraz będzie można Julię Kamińską nazywać “Brzydulą”? Ona jest taka piękna…

źrodło: instagram.com, “Super Expres”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *