Ryzykowna ZMIANA w kultowej “FAMILIADZIE”! TVP2 postanowiło “odświeżyć” format! Ta decyzja nie spodoba się FANOM programu!

“Familiada” to już kultowy program TVP2. To jeden z tych formatów, który jest bohaterów nielicznych memów. Jakie są składniki niepodważalnego sukcesu programu, który jest na antenie od ponad 20  lat? Bez wątpienia prowadzący, żart na początku, machanie uczestników i stała weekendowa pora. Niestety władze telewizji doszły do wniosku, ze czas odświeżyć format i wprowadzili istotną zmianę w “Familiadzie”.

 

 

Na szczęście “ulepszenia” nie mają nic wspólnego z prowadzącym i zasadami gry. Oglądalność programu jest tak dobra, że TVP2 doszedł do wniosku, że warto by było go emitować częściej. “Familiada” od 26 litego będzie gościć na naszych ekranach codziennie! Każdego dnia będziemy mogli uśmiechnąć się przy dowcipie Karola Strasburgera.

 

 

Teoretycznie powinna być to zmiana na lepsze, bo skoro program jest popularny to ma wierne grono widzów, które na niego czeka. Dla wielu fanów to własnie weekendowa pora była wielką zaletą “Familiady”. Jeżeli nie ulegnie zmianie pora emisji to wiele osób nie będzie mogło śledzić swojego ulubionego programu bo będzie w pracy.

 

Może się okazać, że ta zmiana dobrze się przyjmie lub z odwrotnym skutkiem. TVP2 już drugi raz w niewielkim okresie czasu zaskakuje swoich widzów. Stosunkowo niedawno przeniesiono teleturniej “Jeden z dziesięciu” do TVP1, co też było trudne do zaakceptowania dla stałych widzów.

 

źródło: instagram.com, telemagazyn.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *