ZARĘCZYLI SIĘ! Kolejne szczęśliwe zakończenie w “ROLNIK SZUKA ŻONY”! Program jednak ma sens?

To miał być program o szukaniu miłości, a nie do końca tak się stało. Więcej było skandali i kombinacji niż wielkich uniesień.

No cóż, edycja już się skończyła, odcinków brak – niedziele już nie są takie same… Na osłodę został odcinek specjalny. Fani z niecierpliwością czekają na “świątecznego rolnika”, który był nagrywany już pod koniec listopada. Chodzą plotki, że na dłoni jednej z pań raził blaskiem pierścionek zaręczynowy!

 

 

Widzowie mieli nadzieję, że właśnie ten związek przetrwa – Małgosia, piękna rolniczka i wpatrzony w nią uczestnik Paweł. Miłość kwitnie, co sygnalizuje chociażby pojawienie się ich na planie świątecznego wydania “Rolnik szuka żony”, gdzie być może zdradzili radosną nowinę, że się zaręczyli! Wskazuje na to piękny pierścionek na palcu Małgosi, którego wcześniej tam nie było…

 

 

Szczerze mówiąc, nie zaskoczyła nas ta wiadomość, bo tych dwoje już od pierwszego spotkania tak na siebie patrzyli… Miłość! Cóż tu dużo pisać, połączyło ich uczucie, a oni skorzystali z ej szansy na szczęście.

 

Czy ten brylant, to “TEN” dowiemy się już 25 grudnia o 20.15 w TVP1.

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *