To będzie cios dla fanów DEYNN! GWIAZDA INTERNETU przestała trenować i już PRZYTYŁA! ZOBACZ ZDJĘCIE…

Deynn i jej chłopak-trener nie wiedząc czemu stali się idolami nastolatków i gwiazdami internetu! Na Instagramie Maritę obserwuje ponad milion osób! O jej sukcesie świadczy też zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie niestety potwierdziła obawy, że oprócz pięknie wyrzeźbionego ciała, niewiele ma do zaoferowania. Wygląda na to, że traci swój “talent” – opublikowała zdjęcie, gdzie widać, że “przytyła”.

 

Deynn jest teraz w “trasie”. Na szczęście nie promuje już swojej książki – jeździ do swoich fanów i dostarcza kupione przez nich perfumy, których jest ambasadorką. Wstawiła zdjęcie i pożaliła się, że nie ma czasu poćwiczyć i przyznała się, że je słodycze! Cóż to za autorytet?!

 

Oczywiście przeciętny człowiek nie zauważa na ciele Deynn dodatkowych kilogramów, nadal ma piękne, wysportowane ciało. Widocznie liczyła na falę wspierających komentarzy, że nadal jest “mega” i cudowna. Przeliczyła się. Internauci wolą jej wypominać, gdzie nie dojechała i że krzyczy na fanów, że “dostaną kopa w dupę”. No cóż… Taka motywacja.

 

Zobacz zdjęcie Deynn! Zmierza ku otyłości?

źródło: Instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *