DEYNN ostro zaszalała i pofarbowała włosy na NIETYPOWY KOLOR. “Coś ty narobiła!” Nowa FRYZURA CELEBRYTKI podzieliła jej FANÓW. (foto)

Deynn, czyli Marita Surma robi ogromną karierę w sieci. Celebrytka, która na co dzień zajmuje się fitnessem, ma prawdziwą rzeszę fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, co jak na polskie realia jest znakomitym wynikiem. Ogromną popularność przyniosła jej znajomość z trenerem personalnym, Danielem Majewskim, która znacznie wpłynęła na tempo rozwoju jej kariery.

 

 

Para wspólnie połączyła siły, co okazało się wielkim sukcesem, a Marita dzięki wytrwałym treningom pod okiem chłopaka stała się z dnia na dzień idolką tysięcy nastolatek w Polsce. Oboje mogą pochwalić się wieloma sukcesami. Napisali książkę, która cieszy się niezwykłą popularnością, prowadzą bloga i kanał na YouTubie. Ostatnio Deynn postanowiła zaszaleć i zmieniła kolor włosów.

fot.instagram.com

 

Gwiazdka Internetu jednak nie przefarbowała włosów naprawdę, a w ramach eksperymentu założyła zieloną perukę. Jak sama przyznała szuka inspiracji i “nowa fryzura” to jeden z eksperymentów. Zdjęcia Marity zyskały na Instagramie sporą popularność, a fani co do koloru są podzieleni, choć znacznie przeważają pozytywne komentarze. Peruki to w pewnym sensie przygotowanie wielbicieli do większych zmian, ponieważ ich idolka przyznała, że w przyszłości zamierza pobawić się kolorami na włosach.

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *