Anita Werner – czy dziennikarka ma dzieci i męża? Ile ma lat i wzrostu?

Anita Werner to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek w naszym kraju. Związana ze stacją TVN od lat zachwyca swoim profesjonalizmem oraz urodą. Nic więc dziwnego, że kobieta cieszy się dużą sympatią wśród publiczności a wielu widzów jest ciekawych jak wyglądała jej kariera oraz życie prywatne. Wiedząc o tym postanowiliśmy sprawdzić, jakie informacje na temat Anity Werner są dostępne w sieci. W naszym artykule znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o tej charyzmatycznej dziennikarce i prezenterce.

Anita Werner – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 w Łodzi. W mieście tym ukończyła szkołę podstawową oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. Również studia odbyła w rodzinnej Łodzi. Studiowała kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Dyplom odebrała w 2001 roku. Niewiele osób wie, że w czasach licealnych była członkinią zespołu Mancu, z którym nagrała utwór „Z tobą”. Był on emitowany na antenie Radia Łódź a nawet odnotowywał wysokie miejsca na listach przebojów tej rozgłośni. W sieci pojawiają się również zapytania dotyczące wzrostu dziennikarki. Przeszukując odmęty internetu udało nam się ustalić, że pani Anita należy do grona wysokich kobiet, posiada bowiem 182 centymetry wzrostu.

Anita Werner – kariera

Większość z nas kojarzy Anitę Werner jako ambitną dziennikarkę oraz prezenterkę jednak jej kariera zawodowa rozpoczęła się od aktorstwa. Jako siedemnastolatka zagrała główną rolę żeńską w filmie “Słodko gorzki” Władysława Pasikowskiego. Wystąpiła także w filmach “Dzieje Mistrza Twardowskiego”, “To my” oraz “Zostać miss”. Po ostatnim z filmów zrezygnowała z kariery aktorskiej. Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczęła od sportowego kanału “Wizja Sport”. Od początku istnienia stacji TVN była ważną postacią prowadzącą różne programy. Wśród nich wymienić możemy przede wszystkim “Fakty” oraz “Fakty po faktach”. W swojej karierze prowadziła jednak również programy takie jak: “Dama Pik”, “Poranek TVN24”, “Prosto z Polski”, “Magazyn 24 godziny”, “Raport wieczorny”,czy “Studio 24”. Jest laureatką wielu nagród, wśród których wymienić możemy: wyróżnienia w kategoriach: „największe odkrycie telewizyjne” za rok 2003, „najlepszy prezenter telewizyjny” za rok 2009 oraz „najlepszy komentator lub publicysta” za rok 2010.

Anita Werner – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Anity Werner informacje na jej temat są dosyć skąpe. Udało nam się co prawda ustalić, że dziennikarka jest wnuczką Jerzego Wernera, profesora Politechniki Łódzkiej oraz posła na Sejm PRL. Jej rodzice to Bożena oraz Jerzy. Nie wiemy jednak czym zajmowali się w przeszłości. Wiadomo, że matka Anity nie żyje. Zmarła z powodu nowotworu gdy dziennikarka miała 30 lat. W sieci nie znajdziemy żadnych doniesień na temat rodzeństwa dziennikarki co pozwala nam zakładać, że kobieta jest jedynaczką. Sama jednak nigdy nie potwierdziła tego w żadnym z wywiadów.

Anita Werner – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie osobiste Anity Werner od wielu lat stanowi przedmiot zainteresowania widzów. Niestety, nie zawsze było ono szczęśliwe. W sieci możemy znaleźć informacje mówiące nam o tym, że była związana z dziennikarzem Erykiem Mełgwą oraz podróżnikiem i fotografem Kacprem Godyckim-Ćwirko. Drugi związek dziennikarki zakończył się w sposób tragiczny. Mężczyzna, który porzucił pracę w korporacji na rzecz podróżowania zmarł z powodu zatoru płucnego w wieku zaledwie 36 lat. Serce Anity Werner jest jednak obecnie zajęte. Od 2018 roku jest w związku z dziennikarzem sportowym i dyrektorem redakcji Canal+ Sport Michałem Kołodziejczykiem. Para tworzy zgodną i szczęśliwą relację partnerską, a ich wspólne zdjęcia możemy znaleźć na portalach społecznościowych.

Anita Werner – dzieci

W sieci bardzo często możemy natknąć się na zapytania dotyczące macierzyństwa Anity Werner oraz plotki o jej ciąży. Warto jednak zaznaczyć, że kobieta nigdy publicznie nie wypowiadała się na temat planowanego macierzyństwa. Wiadomo również, że nie posiada dzieci, choć media spekulowały, że był czas, kiedy o tym marzyła. Jest to bardzo osobista strefa życia każdej osoby, dlatego też warto uszanować fakt, że Anita Werner nie wypowiada się na ten temat i nie powielać plotek, które mogą być dla dziennikarki bardzo krzywdzące.

Anita Werner – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wielu dziennikarzy wykorzystuje możliwości jakie daje im internet. Jest to bowiem doskonała przestrzeń na wyrażanie swoich poglądów oraz budowanie popularności. Nie inaczej jest w przypadku Anity Werner, która również doceniła potencjał social mediów. Co prawda, dziennikarka nie posiada swojej strony na portalu Facebook. Jest jednak bardzo aktywna na Instagramie. Jej konto @anita_werner_officjal obserwuje obecnie 154 tysiące użytkowników aplikacji.

Anita Werner- ciekawostki z życia

Jak wiemy, Anita Werner jest rodowitą Łodzianką, która związała z tym miastem nie tylko dzieciństwo, ale również młodość. Nie dziwi więc fakt, że w 2023 roku została wyróżniona Medalem 600-lecia Łodzi „za działania na rzecz rozwoju Łodzi przyznawane z okazji 600-lecia Miasta”.