Aleksandra Domańska wyjechała z dzieckiem do Tanzanii. “Przepraszam Was, byłam głupiutka”

Aleksandra Domańska (32 l.) to aktorka, która bardzo chroni swoją prywatność. I choć jest aktywna w social mediach, to publikuje bardzo tajemnicze posty.

Znana z seriali “O mnie się nie martw” czy “Mecenas Porada” Aleksandra Domańska w tym roku urodziła dziecko. Nie ujawniła jednak, kto jest ojcem, nie podała też imienia dziecka, a jeśli chodzi o płeć, to swoim fanom zadała zagadkę [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

 

Jak wynika z kilku ostatnich postów Domańskiej, wyjechała ona z dzieckiem na Jambiani – jedna z wysp Tanzanii (państwo w południowej Afryce). Tutaj naszła ją refleksja dotycząca wychowania:

 

Potrzeba całej wioski, by wychować dziecko. Tutaj, na wyspie, tak właśnie jest. Trudniej o to w miejskiej dżungli✨❤️‍🔥

 

Jednocześnie Aleksandra Domańska przeprosiła za swoje wcześniejsze podejście do matek i dzieci, szczególnie tych płaczących dzieci:

 

Głupio mi, że irytowały mnie kiedyś płaczące dzieci w samolocie, restauracji czy innym miejscu. Gdybym wiedziała to co wiem teraz, podeszłabym do matki i zapytała czy mogę jej jakoś pomóc. Może wyciągnąć coś z plecaka, może potrzymać na chwilę bejbika, może odprowadzić ją dokądś pchając wózek. (…)

 

Super, że są ludzie, którzy od czasu do czasu przypominają mi, że „niemowlaki płaczą, po prostu, i to jest ich jedyny sposób komunikacji.” Och przepraszam Was wszystkie mamy, którym wysłałam na przestrzeni swojego życia oceniające spojrzenie- ale byłam głupiutka.

 

Cóż, nie od dziś wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z pewnością przekonuje się o tym wiele kobiet, gdy już zostaną matkami.

 

https://www.instagram.com/p/CX8N7Ygha8C/