Agnieszka Amaro – kim jest żona Wojciecha Modesta Amaro? Wiek, dzieci i gdzie się poznali z mężem?

Zdarza się tak, że jedno z małżonków osiąga spektakularny sukces i jest na ustach wszystkich. Dzieje się tak jednak dlatego, że osoba ta otrzymuje wiedzę, doświadczenie i wsparcie drugiej połówki. Tak było w przypadku Wojciecha Modesta Amaro. Jego żona, Agnieszka była przy nim na każdym kroku kiedy wspinał się po drabinie kulinarnej kariery. To jej rola asystentki sprawiła, że zaszli tak daleko. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce wiedzieć czegoś więcej o tej niezwykłej kobiecie. Z myślą o nich przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na jej temat.

Agnieszka Amaro – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

O życiorysie Agnieszki Amaro, a w szczególności o jej młodych latach wiadomo stosunkowo niewiele. Wiemy, że urodziła się w 1976 roku. Dokładna data jej urodzin oraz miejsce urodzenia nie jest publicznie znane. Ukończyła studia na kierunku Master of Business Administration. Dało jej to solidne podwaliny do prowadzenia późniejszej kariery. Znana była jako osoba ambitna, która chętnie podejmowała się nowych wyzwań. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Amaro (@amaroaga)

Agnieszka Amaro – kariera

Życie zawodowe Agnieszki Amaro było pasmem sukcesów. To kobieta niezwykle ambitna, która działała w niejednej branży. Po zakończeniu studiów prowadziła własną agencję PR zajmując się marketingiem wielu znanych i cenionych marek takich jak NBC Universal i Philips. Przez pewien czas pełniła stanowisko rzecznika praw pacjenta. Następnie, po ślubie z Wojciechem Modestem Amaro zajęła się sprawami zawodowymi swojego męża. Była ona odpowiedzialna za sporządzenie wszystkich umów, umawianie spotkań czy szukania sponsorów.

W pewnym momencie zarówno Agnieszka Amaro jak i jej mąż odsunęli się od blasku fleszy. Sprzedali restaurację w Zakopanem oraz Atelier Amaro. Spieniężyli również swój dom i zaczęli wszystko od nowa. Obecnie prowadzą własną farmę znajdującą się w Dębówce koło Konstancina Jeziorny ok. 25 km od centrum Warszawy. Zajmują się uprawą i hodowlą zwierząt a Modest Amaro gotuje dla gości wykorzystując własne plony. 

Agnieszka Amaro – rodzina

Agnieszka Amaro jest jedną z tych osób, które niezbyt chętnie rozprawiają w mediach o wszystkich aspektach swojego życia prywatnego. Jednym z tych, którymi nie chce się dzielić jest jej rodzina. W sieci nie znajdziemy informacji o tym kim są lub byli jej rodzice. Nie wiadomo również czy Agnieszka Amaro posiada rodzeństwo. Pozostaje nam pogodzić się z tym faktem i uszanować jej prywatność. 

Agnieszka Amaro  – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Obecnie Agnieszka Amaro jest żoną Wojciecha Modesta Amaro. Nie jest to jednak jej pierwsza poważna relacja. Kobieta posiada bowiem dwójkę dzieci z relacji z poprzednim partnerem. Nie wiemy jednak kim był – w sieci na próżno jest szukać informacji na temat tego kim był mężczyzna. O wiele więcej wiadomo o związku Agnieszki Amaro ze słynnym restauratorem. Para poznała się w restauracji Jana Wejcherta w pałacyku Sobańskich. Ślub cywilny wzięli w 2012 roku a w 2018 zdecydowali się na ślub kościelny. Jest to całkowicie zrozumiały krok, ponieważ wiara w życiu tego małżeństwa jest niezwykle ważnym aspektem.

Agnieszka Amaro – czy ma dzieci?

To kolejne pytanie, które często zadawane jest przez internautów. Wielu z nich zastanawia się bowiem, czy Agnieszka Amaro jest mamą. Odpowiedź brzmi – owszem, Agnieszka Amaro jest spełnioną matki czwrórki dzieci. Dwie najstarsze córki – 27 letnia Karolina oraz mająca 25 lat Zuzia są owocem poprzedniego związku Agnieszki Amaro. Kobieta posiada także dwójkę pociech w Wojciechem Modestem Amaro. Są to 14 letni Nicolas oraz 4 letni Gabriel. Cała rodzina trzyma się razem i dbają o to, by znaleźć czas dla siebie. Z tego właśnie względu w niedzielę “Atelier Amaro” w czasach funkcjonowania było zamknięte.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Amaro (@amaroaga)

Agnieszka Amaro – social media

Wiele osób dowiadując się o Agnieszce Amaro, jej karierze oraz ambicji chce móc obserwować ją na co dzień. Jej ambicja i upór w dążeniu do celu są bowiem doskonałą inspiracją. Czy jednak Agnieszka Amaro korzysta z możliwości jakie daje internet i jest w nim obecna? Okazuje się, że tak. Kobieta nie posiada co prawda publicznego profilu na Facebooku, który moglibyśmy obserwować, jest jednak aktywna na Instagramie. Jej konto @amaroaga śledzi obecnie 18,6 tysiąca osób. Regularnie publikuje na nim swoje zdjęcia, portrety z wyjazdów, zdjęcia z mężem oraz dziećmi. Zdradza również kulisy swojej codzienności. 

Agnieszka Amaro – ciekawostki z życia

Wiara stanowi w życiu Agnieszki Amaro najwyższą wartość. Kobieta jest bardzo wierząca i nie boi się o tym mówić. Co więcej, żona znanego restauratora przyznaje, że jest osobą, która doznała cudu uzdrowienia. Przez wiele lat zmagała się z ciężką chorobą, jaką był nowotwór jelit. Stan kobiety był bardzo poważny – w ciąży przeszła dwie ciężkie, ryzykowne operacje. Podczas mszy w Częstochowie poddała się modlitwie o uzdrowienie. Gdy ksiądz zainicjował modlitwę o jej zdrowie Agnieszka Amaro miała poczuć gwałtowny ból brzucha i upadła. Zrozumiała, że w tym momencie zaczął się proces jej uzdrawiania. Obecnie cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją.