A jednak sodówka uderzyła do głowy LEWANDOWSKIM?! Nikt nie zna ich lepiej niż…PAPARAZZI! Zdradzili przykrą prawdę o Annie i Robercie…

Nie ma co ukrywać, nikt nie zna lepiej gwiazd niż paparazzi, którzy można rzec towarzyszą im i w dzień i w nocy! Ich praca polega na zrobienie zdjęć takim celebrytom, za które media będą w stanie dużo zapłacić. Nikogo nie zdziwi fakt, że na topie są zdjęcia Lewandowskich. Zresztą nie schodzą ze szczytu od kilku lat. Czy się zmienili? Portal Pudelek dotarł do fotografów, którzy “polują” na sportowców. Ich refleksja może nieco zaskoczyć wiernych fanów Ani i Roberta.

 

Na Annie nie zostawiają suchej nitki – wyraźnie widać, że bogactwo ją zmieniło. Stała się zarozumiała i ważna. Teraz jest wyniosła i niemiła. Pamiętają ja jak była “początkującą” gwiazdą, wtedy była przemiła. Zachowywała się uprzejmie jak zwyczajna dziewczyna. Z wyjścia na zakupy nie robiła takiej szopki jak teraz. Jak sami stwierdzają: “to już nie jest “ta Ania”.

 

W mediach dosyć głośno było o konflikcie Lewego z paparazzi. W sumie nie było wiadomo, o co chodzi. Paparazzi przywołują wydarzenie na Mazurach – gdzie sfotografowali Roberta jeżdżącego na skuterze wodnym. W czym problem? W tym, ze w tamtym miejscu jest “absolutny nakaz bezwzględnej ciszy”, a można się domyślać, jaki hałas tworzył sportowiec na tak głośnym motorze wodnym? Pudelek przywołuje w relacji fotografów, że piłkarz uprzykrzał życie paparazzi za pomocą kolegów i mieszkańców pobliskich wsi. Nie do końca wiemy, co to znaczy, ale chyba Robert czuł się już bezsilny.

 

O ile jakoś nie dziwi nas ocena Anny, bo jakoś od dawna wydaje nam się niezwykle próżną osobą, to wydaje nam się, że jej mąż mógł zostać wyprowadzony z równowagi. On jakoś szczególnie nie zabiegał o popularność… Chociaż z drugiej strony skoro gra we wszystkich reklamach, to może jednak też ma parcie na szkło?

 

Życie na świeczniku nie jest łatwe, ciągłe bycie pod obserwacją nie jest łatwe, ale z drugiej strony – gwiazdy “nie żyją” (w show biznesie) bez paparazzi i na wzajem.

źródło: pudelek.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *