Przykra wiadomość dla FANÓW programu “CHŁOPAKI DO WZIĘCIA”… ZMARŁ jeden z BOHATERÓW PROGRAMU. Widzowie darzyli go wielką sympatią.

Program “Chłopaki do wzięcia” to smutny obraz rzeczywistości samotnych mężczyzn mieszkających na wsiach i małych miasteczkach. Program o poszukiwaniu drugiej połówki w doskwierającej samotności. Niestety nie wszystko kończy się happy endem. Jak donosi jedna z osób pracujących w Polsacie jeden z uczestników zmarł.

 

Chodzi o 31 letniego Romana Paszkowskiego, który dał się poznać widzom jako skromny i sympatyczny mężczyzna o pseudonimie “Napoleon”. Roman zmarł prawdopodobnie na zawał serca. To w jego miejscowości na ośmiu “kawalerów przypadało 0 dziewczyn”. Mężczyzna miał nadzieję, że jeszcze spotka kogoś, z kim będzie wiódł szczęśliwe życie, niestety nie doczekał tego.

 

Program “Chłopaki do wzięcia” nie jest kręcony z taką “pompą” jak “Rolnik szuka żony”. Bohaterowie nie mają wielkich gospodarstw i stabilność finansową. Często borykają się z kiepskim zatrudnieniem “na czarno”. Bardzo przykry jest koniec życia Romana Paszkowskiego, ale niestety takie historie również zdarzają się wokół nas.

 

Oglądaliście “Chłopaki do wzięcia”?

Roman Paskzowski nie żyje

źródło: plotek.pl, youtube.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *