MAJA skomentowała wypowiedź JACKA MIĘDLARA. Były DUCHOWNY nazwał ją “kolejną IDIOTKĄ z środowiska aktorskiego”. Zobacz wideo!

Ostatnimi czasy coraz częściej artyści podejmują ważne, polskie tematy. Od jakiegoś czasu to właśnie Maja Ostaszewska kojarzy się z polityka i nie boi się wyrażać swojego zdania.

 

 

Szczególnie boli ją, że w Polsce coraz częściej pojawiają się zjawiska rasistowskie i ksenofobiczne, które są bezkarne. Jakiś czas temu na Instagramie napisała post, w którym przytoczyła sytuację i  taka postać osoby, która jawnie nawołuje do nienawiści:

 

“Dziś pewien nacjonalista bezkarnie nawołuje do nienawiści i sprzedaje koszulki z napisem” Nie przepraszam za Jedwabne”. To haniebne. Brak reakcji odziera nas z człowieczeństwa. Ja jako Polka przepraszam za Jedwabne, za Kielce, za marzec 68. Wstydzę się. Powtarzam- nigdy więcej. Nie zgadzam się na rosnącą ksenofobię. Nie chcę zakłamywania historii. Nie w moim imieniu…”

 

 

Nie uszło to uwadze osobie, o której Maja wspomniała. Mowa o Jacku Międlar, który na swoim blogu ostro jej odpowiedział:

 

 

Ostaszewska została zapytana o Jacka Międlara. Czy wie,, że mężczyzna ubliżał jej i obrażał? Ostaszewska nazwała to chamstwem i agresją i nie zamierza dać się sprowokować. Nie zamierza zmienić swojej postawy i poglądów. Jej szczerą i odważną odpowiedź znajdziecie pod tym linkiem:

 

ODPOWIEDZ OSTASZEWSKIEJ

źródło: jacekmiedlar.pl, instagram.com, pudelek.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *