Natalka z “M jak miłość” to już DOROSŁA KOBIETA! Aktorka zrobiła odważną sesję – zobacz ZDJĘCIA w bieliźnie!

Marcjanna Lelek dołączyła do obsady serialu jako mała dziewczynka. Historia Natalki, dziewczynki z domu dziecka miała nawiązywać do historii Hanki Mostowiak. Adoptowana córka Mostowiaków dorastała na oczach widzów.

Dzisiaj Marcjanna nadal gra w serialu, w zupełnie innym etapie życia Natalii, gdzie jest już żoną i matką. W życiu prywatnym aktorka również podejmuje już poważne decyzje, jedną z nich było opublikowanie odważnych zdjęć w bieliźnie.

 

Marcjanna pozowała w eleganckiej, stylowej bieliźnie, ale nie pozwoliła sobie na to, aby wszyscy oglądali jej piersi i zastosowała autocenzurę w postaci czarnego paska. To dobre posunięcie, bo gdyby tego nie zrobiła wszędzie zobaczyłaby swoje piersi pod prześwitującą bielizną. Zdjęcia są zrobione w artystycznym klimacie, w czarno-białej kolorystyce. Ta sesja ma na celu reklamować bieliznę, którą ma na sobie Marcjanna. Po raz pierwszy młoda aktorka pokazała się fanom  w tak odważnym wcieleniu. Jak je przyjęli ?

 

Komentujący na Instagramie są zachwyceni zdjęciami Marcjanny, nawet domagają się więcej takich zdjęć. Uważają, że dziewczyna jest piękna i nie ma się czego wstydzić.

 

Trzeba przyznać, że do tej pory sceptycznie podchodziliśmy do urody aktorki, ale te zdjęcia są piękne. Marcjanna nie jest słodką “lala” tylko naturalną kobietą o “świeżej”, słowiańskiej urodzie, bez sztucznych ust, wychudzonego ciała i doczepianych włosów – tak rzadki widok w polskim show biznesie.

Zresztą zobaczcie sami:

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *