Pamiętacie Karola z “Dużych dzieci”? Dzisiaj ma już 21 lat! Nie zgadniecie, co STUDIUJE i jaka jest jego PASJA! Zobacz jego aktualne zdjęcia!

Karol był to najciekawszy i najskromniejszy chłopiec, który występował w programie “Duże dzieci” z Wojciechem Mannem. Chudziutki chłopiec, z odstającymi uszami rozśmieszał i zaskakiwał widzów swoimi politycznymi, ale wyjątkowo dojrzałymi wypowiedziami. Bywało, że ten 9 latek wiedział więcej niż przeciętny dorosły.  To właśnie on obok Jadzi i bliźniaków Król sprawił, że program zyskał niesamowitą popularność.

 

Od emisji minęło już 12 lat, program zniknął z anteny, mimo świetnej oglądalności. Dzisiaj Karol ma już 21 lat. Jak był dzieckiem to chciał zostać politykiem, pod koniec emisji programu stracił zainteresowaniem tym tematem. Zmęczyła go ta cała popularność i pytania o “Duże dzieci”. Nawet zaczął mówić, że marzy zostać rolnikiem.

Dzisiaj jest już dorosłym młodzieńcem i studiuje prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Wygląda na to, że jego pasją jest recenzowanie i opisywanie piwa, o czym świadczy jego konto na Instagramie.

 

Kto wie, może jeszcze o nim usłyszymy. Kiedyś powiedział w  programie, że chce zostać premierem lub marszałkiem sejmu, ale powiedział też, że polityk to “złodziej”.

Do dziś wielu internautów wspomina Karola, jako najbystrzejszego i najbardziej szczerego chłopca w “Dużych dzieciach”. Niestety nigdzie go nie zapraszają, przy okazji wspominania programu…czyżby kara za dziecięce poglądy?

Zobacz jak wygląda:

 

źródło: instagram.com, facebook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *