Żona Tomasza MACKIEWICZA dała jasno do zrozumienia, że ma DOŚĆ! Swoim emocjonalnym wpisem zamknęła USTA wszystkim KRYTYKOM.

Żona polskiego himalaisty Tomasza Mackiewicza, Anna Solska postanowiła zareagować na komentarze hejterów, którzy na każdym kroku opluwali jej męża i rodzinę i w bardzo emocjonalnym wpisie dała im do zrozumienia, że dłużej nie będzie tego tolerować. Na  Facebooku zaapelowała, by powstrzymali się od nieludzkich komentarzy na temat jej męża. Jej słowa poruszyły tysiące Internautów, od których otrzymała ogromne wsparcie.

 

 

Solska prosi ludzi, którzy żerują na czyimś cierpieniu i krytykują zbiórkę pieniędzy jaka początkowo została uruchomiona w Internecie na ratowanie Mackiewicza, a dziś na trójkę jego dzieci, aby powstrzymali się od złych i nieprzychylnych komentarzy na tej stronie. “Tomek zawsze pomagał innym, dawał z siebie wszystko każdemu, niewiele albo nic nie zostawiając sobie. Brał na siebie cierpienia innych i każdemu w cierpieniu starał się ulżyć. Nie miał nic w znaczeniu materialnym. Całe życie bardzo ciężko pracował. Podobnie jak ja.”

 

 

W całej sprawie chodzi o to, iż nie wszyscy są w stanie pogodzić się z tym, że gotówka trafi do najbliższych himalaisty. Komentujący zarzucają min. brak odpowiedniego przygotowania do wyprawy, pojawiają się również takie okrutne słowa jak “za taką śmierć nic się nie należy”, czy “Mógł ich zabezpieczyć”. Te przykre wpisy docierają do żony Mackiewicza głęboko raniąc jej serce. Kobieta ostrzega hejterów, że “Jeżeli nadal będziecie Państwo opluwać Jego i naszą rodzinę na tej stronie, wyłączę komentarze. Mimo wolności słowa. Dla Jego pamięci i z szacunku do Niego.” Sprawa jest naprawdę bardzo świeża i przykra, dlatego ze względu na szacunek dla Mackiewicza i jego rodziny w tym przypadku najlepsze jest milczenie.

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *