Ewa FARNA w mistrzowski sposób odpowiada siostrom GODLEWSKIM na krytykę! Swoim ZDJĘCIEM dała im jasno do zrozumienia, że (…) (foto)

Spięcie na linii Ewa Farna kontra siostry Godlewskie trwa od momentu kiedy słynna piosenkarka sparodiowała w programie “To lubię” emitowanym w radiu RMF FM śpiew celebrytek. Dziewczyny postanowiły, że nie pozostaną jej dłużne i odwdzięczyły się pięknym za nadobne wyśmiewając najnowszą piosenkę i teledysk wokalistki do utworu pt “Wczoraj”. Godlewskie w niewybredny sposób odniosły się również do wyglądu Farnej.

 

 

“Kto chce premierę pierwszego teledysku i singla @siostrygodlewskie ? Będzie w nim trochę ruchu wiec może @ewa_farna93 obejrzysz i tym razem to MY nauczymy Cię czegoś nowego dla Ciebie .. czyli jak dbać o ciało .. :)”

 

 

Pomimo faktu iż wpis zniknął tak szybko jak się pojawił piosenkarka nie pozostała im dłużna i zamieściła dziś wymowne zdjęcie w sportowych ciuchach, na którym widzimy jej płaski brzuch. Pod zdjęciem pojawił się również wymowny wpis, w którym Farna daje jasno do zrozumienia, że lubi swoje ciało i czuje się w nim bardzo dobrze. Pod fotografią momentalnie pojawiły się komentarze fanów wokalistki, którzy mocno ją wspierają. Wszyscy jak jeden mąż stanęli w obronie Ewy i zgodnie podkreślili, że wygląda ślicznie.

 

 

 

Dostało się za to siostrom Godlewskim. Internauci sugerują im, że powinny brać przykład z Farnej, ponieważ wyglądają za chudo. Wychodzi na to, że w tym starciu kontrowersyjne celebrytki są zdecydowanie na straconej pozycji.

 

fot.instagram.com

źródła: kozaczek.pl, foto youtube.com, isntagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *