Pamiętasz uroczą CÓRECZKĘ tragicznie zmarłego PAULA WALKERA? DZISIAJ ma już 19 lat i wyrasta na PIĘKNĄ KOBIETĘ. Zobacz ZDJĘCIA!

Tę tragedię pamiętamy wszyscy, nawet ci którzy nie przepadali za serią filmów “Szybcy i wściekli”. Paul Walker odtwórca jednej z głównych ról ginie tak, jakby mogła zginąć jego filmowa postać, w wypadku samochodowym – w sportowym Porsche spłonął żywcem. Tym samym osierocił swoją córkę Meadow Rain, która miała wówczas 15 lat.

 

Dziś Meadow skończyła już 19 lat. Za życia aktor często o niej mówił w wywiadach, określał ją swoją przyjaciółką i największą miłością. Córka Walkera dwa lata temu wzniosła pozew przeciwko Porsche, że ich samochody nie zapewniają bezpieczeństwa. Chodziło o pasy, które uwięziły jej ojca w płonącym samochodzie. To wtedy świat przypomniał sobie o osieroconej dziewczynie.

 

Lata mijają, 4 listopada Meadow świętowała 19 urodziny. Trzeba przyznać, że wyrasta na piękną kobietę i my widzimy podobieństwo do zmarłego taty. Kto wie, może pójdzie jego śladem i zostanie aktorką lub modelką – predyspozycje ma.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

źródło:Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *