PREZENT LEWANDOWSKIEJ na “DZIEŃ BABCI” zrobił wrażenie na INTERNAUTACH! Z takiego UPOMINKU KAŻDY BY SIĘ CIESZYŁ?! ZOBACZ ZDJĘCIA!

Anna Lewandowska to osoba, która nie może narzekać na brak pieniędzy. Nawet nie wypada, żeby to robiła, bo jakby nie było właśnie z bogactwa słynie. Dzisiaj “Dzień Babci”, więc okazja aby obdarować zarówno babcie jej córki, jak i swoją! Anne stać niemal na wszystko, na biżuterię, na wycieczki, na markowe ubrania, a co ona podarowała najbliższym z okazji ich święta? Chyba nikogo nie zaskoczyła.

 

Oczywiście jak to Anna, z tej okazji upiekła samodzielnie muffinki. Nie byłaby sobą, gdyby tego nie udokumentowała publikując zdjęcia Klary, która to zaczytuje się w jej książkę kucharską. Wszystko się zgadza – jest promocja i dziecka, i jej jako zaradnej mamy, i jej twórczości.

Trzeba przyznać, że to całkiem niezły prezent, bo jeśli naprawdę będzie chciała obdarować słodkościami wszystkie babcie w rodzinie, to równoznaczne jest to z odwiedzeniem ich i poświeceniem im czasu. Chyba znając styl życia Lewandowskich sprawia, że babcie nie mają tak dużo okazji, aby cieszyć się chwilami z wnusią, a nie ma cenniejszej rzeczy na świcie niż czas.

 

Chociaż wiele osób powie, że co to jest upiec ciasteczka, że z takim majątkiem to babcie samochody mogłyby dostać, ale prawda jest taka, że czas spędzony z najbliższymi to najpiękniejszy prezent, jaki można ofiarować. Nie zapominajmy o tym.

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *