2 października 2023

“Łóżkowe” zdjęcie KASI CICHOPEK w koszuli męża robi furorę w INTERNECIE! AKTORKA dobrze przy tym się “bawi” i wygląda REWELACYJNIE! (foto)

Kasia Cichopek opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu dość wymowne zdjęcie. Widzimy na nim, że aktorka dobrze się bawi. Gwiazda serialu “M jak miłość” skacze po łóżku, do tego ma na sobie koszulę męża i śpiewa do pilota! Aktorka jest wyraźnie zrelaksowana i w doskonałym humorze. Mimo zimna i paskudnej aury za oknem wygląda kwitnąco.

 

 

Podpisy pod zdjęciem są dla nas dobrą podpowiedzią i tylko możemy się domyślać co wprawiło ją w tak euforyczny nastrój. Fotka opatrzona jest wymownym komentarzem:

 

“Kto też tak czasem ma, ręka do góry. Jakoś trzeba przetrwać gorączkę świąteczną i poniedziałek. Pościel #misslucy to dobry pomysł na #prezent @zasmakujradosci #zasmakujradosci #posciel #bedroom #gift #swiatecznaposciel”.

 

Wszystko na to wskazuje, że aktorka kupiła/założyła nowe poszewki na pościel, którą wymieniła przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Prócz tego postanowiła dać na luz i odpocząć od świątecznej gorączki, która ją jeszcze czeka przed Wigilią. Dzięki temu obudziła się w niej wręcz “dziecięca” kreatywność i zapragnęła wczuć się w gwiazdę estrady i zaszaleć na scenie jaką było łóżko.

 

 

Nowe zdjęcie Cichopek przykuło uwagę jej fanów, którzy zwrócili uwagę na to, że w mężowskiej koszuli wygląda naprawdę “sexy”. Internauci podkreślają, że tą stylizacją podkreśliła zgrabną, filigranową figurę. Fotografia przypadła im do gustu i uważają, że jest świetna.

fot.instagram.com

źródła: kobieta.wp.pl, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz