28 września 2023

Zdjęcie Michała Szpaka, w krótkich włosach robi furorę w sieci! Piosenkarz jest nie do poznania! (foto)

Na Instagramowym profilu o nazwie kiedyś vs dziś, gdzie pojawiają się zdjęcia z przeszłości znanych osób, ostatnio zamieszczono tam starą fotografię Michała Szpaka. Fotka pochodzi zapewne z czasów szkolnych i trzeba przyznać, że piosenkarz jest na niej nie do poznania! Szpak wygląda zupełnie inaczej niż moglibyśmy sobie to wyobrażać. Nie brakuje komentarzy, że on i “gość” ze zdjęcia to dwie zupełnie inne osoby!

 

 

Piosenkarz, który kojarzy nam się z niesamowitym głosem i gęstą, bujną fryzura oraz fantazyjnymi stylizacjami w zestawieniu ze swoim dawnym stylem robi kolosalne wrażenie i różnicę. Wielu fanom trudno było sobie wyobrazić, że Michał nie miał kiedyś długich włosów. Okazuje się, że przeszłości nie da się do końca wymazać i jest to prawda.

 

 

Stare zdjęcie artysty polubiło już prawie 6000 osób. Fani są zauroczeni jego dawnym wyglądem i podkreślają, że kiedyś też prezentował się całkiem spoko. Do fotki odniósł się sam zainteresowany, który nie krył zaskoczenia, a całą sprawę potraktował z humorem. Szpak zapytał skąd internauci mają takie zdjęcie po czym skwitował je słowami “Słodkie”.

 

kp

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz