25 września 2023
Małgorzata Kożuchowska WOŚP 2018

INTERNAUCI wściekli na KOŻUCHOWSKĄ za to, co opublikowała w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy…nie było to “serduszko”! Fani są rozczarowani! Zobacz to zdjęcie!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oprócz szczytnej idei, jest również świetna okazją dla gwiazd, aby pokazać społeczeństwu, że zawsze są gotowi pomóc potrzebującym. Wiele celebrytów robi to tylko raz w roku, a WOŚP to również szum medialny, więc żal z takiej okazji nie skorzystać, aby nieco się promować. Wiele osób obserwowało, co zrobi Małgorzata Kożuchowska kojarząca się nieco z prawicowymi poglądami. Kiedy wszyscy w 26 hinał WOŚPu wrzucali zdjęcia z serduszkami – ona opublikowała coś zupełnie innego.

 

Tego dnia na jej instagramie pojawiło się zdjęcie na którym jest ze swoją “Darią”, która zajmuje się nagrywaniem Kożuchowskiej na instagrama i po prostu przyjaźnią się. Zdjęcie jest też reklamą bluz z firmy plnylala, a raczej przede wszytskim jest reklamą. Tylko, gdzie coś o WOŚP?

 

Obserwatorom nie umknął ten szczegół i zaraz zaczęli komentować, że aktorka nie promuje tej akcji charytatywnej:

 

“Wypadałoby – ze znanym nazwiskiem wesprzeć tę szlachetną akcję wbrew usilnym oporom kleru i pisu. Z takim nazwiskiem ? 👌♥️? Szkoda.”

 

“A gdzie wsparcie dla szlachetnej akcji #WOSP ??♥️♥️♥️??😞😢😟”

 

“W tej jednej sprawie ten lans ma znaczenie i daje przykład pozytywny innym a o to chodzi ♥️💪🏼 chcemy pomagać noworodkom i zależy nam na życiu każdej małej istoty której może sprzęt #wosp uratować czy nie ? Nie jest w dobrym tonie nie wspierać tej szlachetnej akcji – to tak jakby pokazywać ze jest mi to obojętne.”

 

Nawet kilka dni po WOŚP pojawiały się pełne rozczarowania komentarze:

 

“Cenię Panią jako aktorkę, myślałam, że przeżyję z Pani poglądami polityczno- religijnymi… ale w niedziele coś we mnie pękło. Pękło kiedy wszyscy wrzucali zdjęcia z serduszkami WOŚPu a Pani wrzuciła zdjęcie bluzy plnylala…”

 

Byli też tacy, którzy chwalili aktorkę za nie afiszowanie się, jeden z komentujących napisał, ze to, ze Kożuchowska nie pokazuje na instagramie, ze wspiera – nie oznacza, ze nie wspiera i nie pomaga w inny sposób. Aktorka odpowiedziała na ten komentarza kciukiem w górę.

 

Niestety chyba jednak dla osób znanych to WOŚP staje się przymusową akcją, a przecież mogą być osoby, które pomagają bezpośrednio w zbieraniu pieniędzy na operacje i inne potrzeby. WOŚP pomijając piękny i potrzebny cel, to również świetna autopromocja. Może Małgorzata jest “cichym darczyńcą” i woli afiszować się z sukcesami aktorskimi, a nie z dobroci serca?

 

Z “okazji WOŚPu” wstawiła takie zdjęcie:

Kożuchowska WOŚP 2018

 

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz