2 października 2023

Zobacz imprezowe WIDEO dziewczyn z “ROLNIK SZUKA ŻONY”! Nic dziwnego, że KAROL ODRZUCIŁ TE KANDYDATKI!

IV edycja programu “Rolnik szuka żony” jest już za nami, chociaż wielu widzów wciąż przeżywa emocje związane z historiami z “misyjnego show”. Największym rozczarowaniem programu okazał się Karol, który na początku edycji cieszył się największą sympatią widzów.

 

Z czasem wyszło na jaw, jak szybko zmienia obiekt westchnień. Zwodzi najpierw Justynę, później Sarę, aby je później wystawić do wiatru. Po pamiętnej imprezie Karol zmienił decyzję z dnia na dzień  i niby przypomniał sobie o Jagodzie. Wszyscy wtedy mieli do niego żal, ale wideo, które pojawiło się w internecie nieco tłumaczy jego zniechęcenie kandydatkami.

 

Rolnik jak sam mówił szuka dziewczyny z “nutką szaleństwa”, ale nie ma co ukrywać, że raczej na wsi odnajdzie się osoba ze spokojnym usposobieniem. Na wideo widać, że wszystkie trzy uczestniczki mają imprezowanie we krwi. Nie krępuje ich obecność innych ludzi, co więcej, nawet same wrzuciły ten film do sieci. Oczywiście każdy ma prawo się bawić, ale skoro tutaj tak “szaleją”, to co mogło dziać się na “pamiętnej imprezie” zakrapianej alkoholem? Szkoda, ze tego tv nie pokazała.

 

To już gdybanie, bo Karol czuje to “coś, coś niesamowitego” do Jagody i nic już chyba tego nie zmieni. Znaczy tego mu życzymy, bo ciągłe spotkanie ciągle kobiet z tym “czymś” może być stresujące. Dla Jagody na pewno…

 

Oto ten film:

WIDEO Z IMPREZY

 

źródło: Facebook.com

 

Dodaj komentarz