Zapytali Roksanę Węgiel o studia. Odpowiedziała jak typowa nastolatka!

16-letnia Roksana Węgiel nie prowadzi życia zwykłej uczennicy. Nastolatka nagrywa piosenki, koncertuje i bierze udział w programach telewizyjnych.

Łączenie pracy z nauką jest więc dla niej sporym wyzwaniem. I to sprawia, że Roksana Węgiel nie chodzi do szkoły, jak inne nastolatki, a uczy się sama w domu.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl

 

Jak powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post:

 

Moje nauczanie wygląda cały czas tak samo. Prowadzę tryb indywidualnego nauczania. Idzie dobrze, że jest ok.

 

Młodą gwiazdę zapytano także o to, na jakie studia planuje iść. Odpowiedź Roxie brzmi jak u większości nastolatków w jej wieku. Na ten moment Roksana nie ma jeszcze konkretnych planów:

 

Na razie nie mam planów jeśli chodzi o studia. Na pewno planuję zdać maturę. Zobaczymy jak będzie wyglądało moje życie po szkole średniej, po maturze. Zobaczymy, czy nadal będzie to tak intensywny bieg. Na pewno kiedyś przymierzę się do studiów. Na razie nie mam na to pomysłu.

 

Z pewnością wiele zależy od tego, jak będzie się dalej toczyć kariera wokalistki. Do matury ma jeszcze dwa lata więc wiele może się zmienić. Jest też czas, by zastanowić się, czy studia są Roxie w ogóle potrzebne, a jeśli tak, to jakie.

 

>>>Rutkowscy zorganizowali synowi urodziny. Tylko dlaczego Junior taki niezadowolony? (FOTO)

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.