POLSKA BARBIE nie odpuszcza nikomu! ZOSTAŁA SKRYTYKOWANA PRZEZ WPŁYWOWĄ GWIAZDĘ – JUŻ JEJ OSTRO ODPOWIEDZIAŁA! Oj, może zaboleć! Czyżby początek wielkiej celebryckiej wojny?

Odkąd w śniadaniówkach pojawiła się karykaturalnie wyglądająca “polska Barbie” to nie narzeka na zainteresowanie medialne. Na jej temat zaczęły wypowiadać się nawet gwiazdy. Po tym jak wystąpiła w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie oburzyła się i pyskowała pani doktor, dlatego, że ta powiedziała, że ją wygląd Anelli nieco przeraża- wiadomo, że “żywa lalka” ma dosyć awanturniczy charakter i nie przyjmuje żadnej krytyki. Co więcej uważa, że wygląda pięknie! Dzięki InstaStory Anelli można się dowiedzieć, kto tym razem zaszedł jej za skórę. Tą gwiazdą jest Joanna Przetakiewicz!

 

Na pytanie dziennikarki, co milionerka myśli o wyglądzie Anelli, Joanna odpowiedziała z przejęciem:

 

“Mnie to przeraża, powiem jedno. (…) Robić sobie krzywdę aż tak?!”

 

Ma też radę dla Anelli:

 

“Opanuj się! Spójrz w lustro i opanuj się”!

 

Anella skomentowała to gorzko:

 

“A tak panią szanowałam, pani Joanno”.

 

Po czym wstawiła dwa różne zdjęcia prezentujące Przetakiewicz – jedno z okładki “Playboya”, a drugie “codzienne”. Oczywiście to z miesięcznika jest wyretuszowane i cera milionerki niemal idealna, zaś zdjęcie “z zaskoczenia” zdradza jej zmarszczki. Te dwa zdjęcia Anella podpisała słowami Joanny “Spójrz w lustro i opanuj się”!

 

Czyżby początki wielkiej celebryckiej wojny? Wydaje nam się, że Joanna ma tyle w sobie klasy, ze niestety nie zareaguje na zaczepki kogoś takiego jak “żywa Barbie”.

źródło: plotek.pl, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *