Wojewódzki NAJWIĘKSZY WAZELINIARZ Lewandowskiej – ratuje jej skompromitowane produkty! KUBA wie komu opłaca się PODLIZYWAĆ, ale to jest już żenujące… Internauci nie zostawili na nim suchej nitki…

Ostatni odcinek z parą Lewandowskich przyniósł Wojewódzkiemu rekordową oglądalność, a trzeba przyznać, że jego program ma się coraz gorzej. Prowadzący jest nieco żenujący, więc tylko ciekawi lub na topie goście mogą go ratować. Kuba doskonale zna “wartość” Lewandowskich, a żeby zapewnić sobie ich sympatię postanowił wesprzeć Annę, w tym ciężkim – “robakowym” okresie jej firmy. To co zrobił w internecie spotkało się z ogromną krytyką!

 

Wrzucił na swojego instagrama zdjęcie na którym możemy zobaczyć laptop z jego twarzą na ekranie obsypany przysmakami firmy “Foods by Ann”. Podpisał je hashtagami ” a ja lubię foods by ann”. Teraz marka Anny ma wizerunkowy kryzys, wielu klientów nie wierzy w “robaka w batonie”, ale podkreślają, że i tak wola teraz omijać te batony z daleka. No cóż stres, że nam zaraz z jedzenia coś wypełznie może przyczynić się do straty apetytu. Wojewódzki daje swoim fanom znać, że on poleca te przysmaki i że warto je jeść. Reklama u Wojewódzkiego normalnie byłaby kolosalnie droga. Ale czego to się dla Lewandowskich nie robi? Przecież teraz to oni są na topie…

 

Jego obserwatorzy od razu wyczuli, że dziennikarz się bezczelnie podlizuje lub solidnie zarobił na promocji skompromitowanych produktów, wyrazem tego były takie komentarze:

 

“Tylko się nie spuść”.

“Nie obsraj się”.

“Wiadomo ile dostał za wypromowanie?”

“Ale , że to ta partia z tymi robakami ?☺ Jak tam Kuba smakują tak samo jak te bez ?”

“Haha dobrze posmarowane to i wypromowane.”

“Ogórka kiszonego sobie zjedz albo bułkę z kefirem , jedną z drugim zaorany mózgu a nie batony gówniane… Co za lemingi…”

“Niezła reklama Kuba, ale chyba wolę zjeść jabłko”.

 

No cóż… Wojewódzki musi się trzymać z najpopularniejszymi! Nie jest tajemnicą, że mnóstwo osób, prawdziwych gwiazd, odmawiają mu wizyty w jego programie. Nic dziwnego skoro wielu gości zdziwiło się po emisji jak wyglądał odcinek po zmontowaniu. Lewandowscy raczej jeszcze długo będą na topie więc warto się z nimi lubić. Kto jak kto, ale weteran show biznesu, jakim jest Wojewódzki, doskonale o tym wie.

 

Zobacz wsparcie Kuby dla Anny:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *