„Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” – zobacz film!

„Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” – zobacz film!

Krzysztof Krawczyk (74 l.) to artysta obecny na polskim rynku muzycznym już od kilkudziesięciu lat.

Pochodzący z rodziny o muzycznych tradycjach (rodzice byli śpiewakami operowymi) Krzysztof Krawczyk już w 1963 roku  koncertował z zespołem Trubadurzy. Od 1973 r. występował jako artysta solowy.

Jest autorem takich przebojów jak „Chciałem być”, „Bo jesteś Ty”, „Mój przyjacielu”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Chciałbym być”, „Parostatek”. Artysta przez wiele lat był jednym z najbardziej popularnych polskich piosenkarzy.

W tym roku jednak z uwagi na swój wiek oraz epidemię koronawirusa, zawiesił działalność koncertową. W październiku 2020 rozwiązano zespół Krzysztofa Krawczyka.

 

25 grudnia na antenie TVP 1 wyemitowano film dokumentalny w reżyserii Michała Bandurskiego pt. „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. Produkcja przedstawia życie i karierę Krawczyka. W filmie nie brakuje archiwalnych zdjęć i nagrań.

Gdzie można zobaczyć film „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”? Obraz można oglądać bezpłatnie na stronie vod.tvp.pl

 

Sam Krzysztof Krawczyk nie krył wzruszenia po zobaczeniu filmu o samym sobie:

 

W dwie godziny przeżyłem całe swoje życie!
Dziękuję za wszystkie dobre słowa!
Dziękuję twórcom filmu:Krystianowi Kuczkowskiemu i Michałowi Bandurskiemu oraz całej ekipie Telewizji Polskiej.Dziękuję wszystkim moim Przyjaciołom,którzy wystąpili w filmie.To ludzie,którzy bardzo mocno zaznaczyli się w moim życiu! I Tobie Andrzeju!Taki menedżer to skarb! 46 lat współpracy! No i Tobie moja Ewuniu dziękuję,że wytrzymałaś z takim wariatem jak ja!
Dziękuję Wszystkim co zasiedli wczoraj przed telewizorami,by zobaczyć całe moje życie!

 

 

 

screen: https://vod.tvp.pl/