Lewandowski w “ROBI Z SIEBIE PAJACA”?! Fani nie zostawili na nim suchej nitki po tej reklamie… Na rl9 polała się fala hejtu! Zobacz TO wideo!

Robert Lewandowski dzięki swojej światowej karierze piłkarskiej jest rozpoznawany na całym świecie, a co za tym idzie idealną osobą do reklamy. Intensywnie korzysta z tego reklamując już szampon, Coca-Cole, maszynki do golenia i oczywiście telefon Huawei. Na swoim facebooku opublikował nagranie na którym nie tylko promuje telefon, ale i uczy “Jak zrobić idealne selfie”. Fanom się to nie spodobało…bardzo.

 

Na filmiku Lewandowski z przymrużeniem oka wymienia zasady dobrego selfie. Próbuje wcielić się w blogera, zresztą sam nagranie opisał w następujący sposób:

 

“Ostatnio zagrałem rolę technologicznego blogera. Teraz czas na pierwszą lekcję: “Jak zrobić idealne zdjęcie sobie samemu?” 😃 Dobrej zabawy!“.

 

Śmieszkowanie piłkarza nie przypadło do gustu jego obserwatorom. Polała się fala hejtu:

 

Cześć Robert z tego co widzę to robisz z siebie pajaca przepraszam cię że tak myślę ale poznałem cię na w Monachium na josefplaz i wydawało mi się że jesteś ogarnięty ale to, co widzę to jest żenada”.

 

coo, nie wierzę, co sie zrobi dla kasy!! Robert, daj se luz i tak je do grobu nie zabierzesz jak mówi mój znajomy:(“.

 

Dżizys Krajs Lewy , plisssss co to ma być ? Nieudana reklama hułajaja? Plissss nooooo

 

Z całym szacunkiem dla pana pracy na boisku… ale proszę – trochę godność

 

Jestem ciekawa ile pieniedzy Robert zgarnal za te wrecz idiotyczne video. Badz pilkarzem a nie celebryta!

…to tylko kilka z wielu nieprzychylnych komentarzy.

 

My nie do końca rozumiemy rozczarowanie fanów. Według nas Robert pokazał, że jest człowiekiem z poczuciem humoru i dystansem. Śmieje się sam z siebie. Wiadomo, że zarobi na tym mnóstwo pieniędzy, ale taka już jego nagroda za popularność.

 

Polecamy zobaczyć to wideo, żeby samemu ocenić, czy Lewy faktycznie się sprzedał?

https://www.facebook.com/rl9official/videos/1748661681845879/

źródło: facebook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *