Wieniawa na kolanach u reżysera… Pokazuje biust…. Hm…ciekawe jak wyglądał jej casting do “Kobiet mafii”? Zobacz kontrowersyjne zdjęcia młodej celebrytki!

Julia Wieniawa ma swoje 5 minut w show biznesie. Po “wybitnej” roli w “Rodzince.pl” propozycje filmowe sypią się jak z rękawa. Wielki talent aktorski młodej celebrytki docenił Patryk Vega, chyba najbardziej medialny reżyser ostatnich lat, który zaangażował ją do swojej najnowszej produkcji “Kobiety mafii”

 

Dzięki Instagramowi Julia na bieżąco może się chwalić swoimi “sukcesami”. Nie omieszkała ogłosić, że jest w obsadzie Patryka Vegi, co więcej chyba bardzo się z reżyserem lubią. Ostatnio z okazji 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie, opublikowała zdjęcie z Vegą, któremu siedzi na kolanach… Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, gdzie wystawia w swoim mniemaniu “słodko” języczek do wywalonych piersi.

Coś czujemy, że ta kreacja filmowa na Wieniawę szyta!

 

No cóż skoro tak chce budować swój wizerunek, no to jej wola. Tylko ciekawe, czy za jakiś czas nie doda hashtagu #metoo, bo wiele zagranicznych celebrytek molestowaniem nazywa “puszczanie się dla roli”, którą później dostały… Wierzymy, że Julia nie jest taka zepsuta! Mimo wszystko…

źródło: Instagram

Zobacz, jak sobie w filmowym świecie Wieniawa poczyna:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *