Warnke pozuje z “kutasem” nad głową na plakacie promocyjnym filmu Vegi! ZACHĘCA Was do zobaczenia “KOBIET MAFII”?! Zobacz to żenujące zdjęcie!

Każdy już chyba potrafi zdefiniować w kilku słowach filmy Patryka Vegi. To, że są wulgarne i z założenia zabawne to wynik najważniejszej ich cechy –  mają na siebie zarobić.

A jak już wiadomo, co się najlepiej sprzedaje? Skandal. Im bardziej reżyser zaskoczy ludzi i zdenerwuje, tym więcej osób pójdzie na jego kolejny film.

Na zwiastuny jeszcze czekamy, ale już Vega uraczył nas żałosnymi plakatami…

Szczególnie jednym.

 

 

Kasia Warnke, prywatnie żona “pitbullowego” Majami jest w gronie “szczęśliwców”, czyli aktorów, którzy są w stałej obsadzie Vegi. Być może to zasługa męża, być może jej talentu – nie wnikamy, skupmy się na wspomnianym plakacie.

Kasia jak na “kobietę mafii” przystało pozuje z groźną miną, ubrana w futro, olśniewa platynowym blondem – w końcu musi być stylizowana na bogaczkę. Tylko, że niestety na plakatach umieszczono “głębokie cytaty”… taki opublikowano nad głową Warnke:

 

“Co widział we mnie mój mąż? Nic, kutas nie ma oczu”.

 

Domyślamy się, że to miało być “ostre” i chwytliwe dla przeciętnie inteligętnej masy za jaką uważana jest publiczność ostatnich filmów Vegi. No cóż… “Spuchnięta Anka” bo najwyraźniej tak nazywa się postać Kasi będzie “mocną” bohaterką.

Już na plakatach Vega zapewnia, że po “Botoksie”  “nie zawiedzie” swoich fanów – nadal będzie prostacko, chamsko , wulgarnie i pewnie z jakimiś żartami-sucharami – złe recenzje go nie zatrzymają.

 

Zerknęliśmy na komentarze i najwyraźniej internauci są zdziwieni, że aktorka pozwoliła na taki cytat, ale przecież ona nie ma wpływu na plakaty.

 

Nie wiemy jak Wy, ale my nie dołożymy do fortuny Vegi ani złotówki i nie pójdziemy oglądać te “kutasy bez oczu”.

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *