Wielki sukces młodej celebrytki! Julia WIENIAWA zagra FUTRO u Patryka VEGI!

Julia Wieniawa to prawdziwa szczęściara – wystarczyła rólka w Rodzince.pl, romans z Królikowskim i proszę – propozycje sypią się z każdej strony. Na swoim Instargramie młoda celebrytka pochwaliła się, że zagra w najnowszym filmie Vegi “Kobiety mafii”. Pod zdjęciem z planu, zresztą dużo mówiącym o estetyce filmu, aktorka dała poniższy opis:

 

“Już w lutym poznacie “Futro”, jedną z postaci nowego filmu Patryka Vegi pt. “Kobiety Mafii”, nad którym aktualnie pracuję.
Do zobaczenia w kinach”.

 

Bardzo fajne czasy nastały, nie trzeba kończyć żadnych szkół, nawet kursów aktorskich, a jest szansa, że zagra się na dużym ekranie. Ciekawe jak się czuje wykształcony aktor, kiedy słyszy takiego newsa.

Julka jednak nie do końca jest pewna swojego wielkiego talentu, otóż obawia się spotkania na planie Bogusława Lindy. Aktor z takim doświadczeniem może dziwnie się czuć grając z amatorką…nawet tak popularną. Julka nie powinna się martwić, przecież świetnie dogaduje się ze starszymi mężczyznami…zresztą gra Futro – to chyba nie jest trudne (taki żarcik).

Dla Wieniawy wybierzemy się do kina, czujemy, że to może być świetna komedia – szczególnie jej gra.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *