30 września 2023

Jest już PLAKAT do filmu “PITBULL. OSTATNI PIES”! Lepszy od Vegi “Kobiet mafii”? ZOBACZ i porównaj!

Już niedługo zostanie rozstrzygnięty spór między “Pitbullem” a Patrykiem Vegą. Chociaż tego pierwszego kojarzą z tym drugim, to ten pierwszy nie ma już nic z nim wspólnego. Może łatwiej.

 

Po tym jak został odsunięty reżyser Patryk Vega od ostatniej części “Pibulla” to zajął się nim legendarny twórca “Psów” Władysław Pasikowski. Wtedy Vega stwierdził, że zrobi bardzo podobny film, tyle, że o tytule “Kobiety mafii”.  Oba filmy na przestrzeni dwóch miesięcy pojawią się w kinach. Który okaże się lepszy? To się dopiero okaże, na razie możemy porównać plakaty.

 

Doda opublikowała na swoim Instagramie plakat do filmu “Pitbull. Ostatni pies”. Twórcy wyeksponowali Marcina Dorocińskiego – być może dlatego, że ona grał w pierwszej dla wielu najlepszej części filmu i chcą, aby pamiętać, ze chociaż nie Vegi to nadal “Pitbull”.

 

Pojawiają się też zdjęcia wszystkich kluczowych postaci z filmu. Vegi plakat “Kobiet mafii” wygląda jak plakaty do dwóch części “Pitbulla”. Przypadek? Najwyraźniej reżyser daje znać, ze mimo tytułu jest to kolejna, jego część “Pitbulla”? Stąd pozostanie przy tym samym stylu plakatu?

Porównaj:

“Stare” plakaty do “Pitbulla”:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz