Wielu MĘŻCZYZN chciałoby, aby zakuła ich w KAJDANKI! Seksowna POLICJANTKA z Brazylii swoimi ponętnymi KSZTAŁTAMI podbija Internet! (foto)

Ta śliczna trzydziestoletnia policjantka rodem ze słonecznej Brazylii to Mari Ag. Na co dzień patroluje autostradę w Rio de Janeiro. Mimo, że pracuje w jednym z najniebezpieczniejszych miast świata niestraszni jej gangsterzy i złodzieje ciężarówek. Piękna kobieta przyznała, że kocha to co robi i cieszy się, że stoi po “jasnej stronie mocy” dbając o porządek w swoim ukochanym mieście. Jednak to nie praca jaką wykonuje sprawiła, że pokochały ją miliony osób na całym świcie, a seksowne ciało!

 

Brazylijka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ma konto na Instagramie, na którym pojawiają się zdjęcia, które rozpalają wyobraźnię jej wielbicieli. Policjantka pojawia się na nich już nie w mundurze, lecz w skąpym bikini, dzięki czemu odkrywa przez światem swe ponętne kształty. Mari stała się na tyle popularna, że wielu mężczyzn w tym nawet przestępcy, których łapie składa jej niewybredne propozycje matrymonialne. Zdarzały się nawet przypadki, w których panowie nakłaniali ją do małżeństwa.

 

Seksowną policjantkę obserwuje już ponad 70 tysięcy osób. Prócz tego posiada również kanał w serwisie YouTube, gdzie opowiada, jak wygląda praca w brazylijskiej policji, a także podpowiada, jak powinien zachowywać się i jak działać początkujący funkcjonariusz.

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *