1 października 2023

Nagranie z 12-letnim KAMILEM STOCHEM podbija INTERNET! Słowa naszego MISTRZA wypowiedziane wiele lat temu okazały się PROROCZE! (wideo)

Jakże prorocze okazały się słowa naszej “Rakiety z Zębu”, które padły wiele lat temu, kiedy Kamil Stoch miał raptem 12 lat. Nasz mistrz olimpijski i zwycięzca czterech konkursów Turnieju Czterech Skoczni opowiadał o swoich początkach i o tym, że do skakania namówiła go “Pani Jadzia z Zębu”. Najlepszy polski skoczek już wtedy wiedział co chce robić i, że będzie to robił jak najlepiej, ponieważ sukces nie przyjdzie bez ciężkiej pracy.

 

 

 

Słynne nagranie, które podbija Internet powstało po wywalczeniu przez 12-letniego Kamila Stocha mistrzostwa Polski młodzików i oddaniu pierwszych w karierze, długich skoków na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi. Kamil zdradził reporterowi, iż jego największym marzeniem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich i wywalczenie złotego medalu. 12-letni Stoch jest szczery i słowa, które padają z jego ust są mówione od serca. Skoczek przyznał, że jest jeden warunek, aby to spełnić “muszę dobrze skakać”.

 

 

 

Dziś te słowa przeszły w czyn, a Kamil oprócz wywalczenia dwóch złotych medali podczas Olimpiady w Soczi zdobywa kolejne trofea w tym powtórzenie sukcesu sprzed roku i zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Nasz mistrz zrobił to w kapitalnym stylu. Prócz tego został Sportowcem Roku w Polsce i już za miesiąc ma kolejną szansę na medale. Stoch podczas Igrzysk Olimpijskich w koreańskim Pjongczang będzie bronił zdobytych cztery lata temu w Rosji dwóch złotych medali.

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz