Mała Ania z WARSAW SHORE rozebrała się do kalendarza dla PANÓW! CELEBRYTKA zdecydowała się na bardzo odważne ZDJĘCIA! (foto)

Mała Ania pojawiła się w pierwszej edycji kontrowersyjnego show MTV  “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” i zawsze było wokół niej głośno. Program, który wielu uznało za promocję patologii, ze względu na zachowanie uczestników, którzy cały czas ostro imprezowali, uprawiali przypadkowy seks i pili hektolitry alkoholu cieszył się dużą popularnością, a jego uczestnicy nieźle na tym wyszli. Dziś cieszą się 5 minutami sławy i można ich określić mianem gwiazdek polskiego show biznesu.

 

 

Jedną z nich jest wspomniana Anna Aleksandrzak, znana szerszej publiczności  pod pseudonimem “Mała An”. Celebrytka, którą możemy pamiętać z ciętego języka i zamiłowania do dużej ilości mocnego alkoholu wzbudzała wiele emocji. Podczas swojego debiutu wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj, jednak przypływ gotówki za udział w show sprawił, że zaczynała zmieniać swój wizerunek. Celebrytka przeszła wiele zabiegów upiększających, zdecydowała się min. na zmianę fryzury, a także zaczęła dbać o sylwetkę.

 

Mała Ania w pełni wykorzystuje chwile sławy, a swoją metamorfozą pochwaliła się na łamach “CKM-u”, gdzie kilka miesięcy temu można było ją podziwiać. Celebrytka ponownie zagości we wspomnianym piśmie dla panów, jednak tym razem jako “dodatek”. Gwiazdka pojawiła się w kalendarzu na rok 2018, który jest sprzedawany razem z czasopismem. Na swoim Instagramowym profilu nie zapomniała o tym wspomnieć swoim wielbicielom. Ania opublikowała zdjęcie i pochwaliła się, że została “listopadową dziewczyną”.

fot.instagram.com

źródła: fakt.pl, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *