Fani wściekli na NATALIĘ SIWIEC! Wszystko przez ZDJĘCIE jakie wrzuciła na INSTAGRAM! Zarzucają jej, że młodej mamie tak nie wypada. (foto)

O Natalii Siwiec głośno zrobiło się podczas Euro, które w 2012 roku rozgrywane było na naszych stadionach. Celebrytka zasłynęła odważnymi kreacjami i urodą, dzięki czemu z miejsca stała się najpopularniejszą “kibicką” w Polsce. Dziś w polskim show-biznesie uznawana jest za symbol seksu.

 

 

Kilka miesięcy temu Siwiec została mamą, co pod ostatnim bardzo odważnym zdjęciem wypomnieli jej fani, którzy nie kryją zażenowania jej najnowszą fotką. Gwiazda zaprojektowała ostatnio kolekcję butów i zarazem stała się twarzą kampanii reklamowej swojej marki. Choć Siwiec przyzwyczaiła nas do odważnych sesji fani uważają, że przesadziła. Na zdjęciach pozuje nago, a na nogach ma długie czerwone kozaki.

 

 

Pod wspomnianą fotografią pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, a Internauci uważają, że tym zdjęciem celebrytka przekroczyła grancie dobrego smaku. Wielu z nich napisało, że nie wie w jakim celu Siwiec opublikowała to zdjęcie i określiło jej kampanię najdziwniejszą reklamą butów jaką widzieli. Zarzucają jej też, że promowanie takiego wizerunku nie przystoi młodej mamie, a samo zdjęcie określają jako beznadziejne.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *