Terlikowski o swojej majówce. Spędza ją jak “zgniły liberał”!

Tomasz Terlikowski w mediach społecznościowych najczęściej wypowiada się na tematy polityczne, społeczne i religijne. W końcu jakiś czas temu zyskał zacny tytuł “katocelebryty”.

A w majówkę, jak na celebrytę przystało, Tomasz Terlikowski poinformował swoich obserwatorów o tym, jak spędza majówkę. Informację przekazał jednak z humorem, bo złożył samokrytykę.

 

https://www.facebook.com/tomasz.terlikowski

 

Odkąd w Polsce dniem wolnym jest zarówno 1, jaki i 3 maja, Polacy rozmiłowali się w długim majowym weekendzie. Stereotypowo powinno się go spędzać przy grillu, a mięsa i kiełbasy zapijać piwem.

 

Terlikowki jednak nie wpisuje się w ten schemat:

 

Składam samokrytykę. W nieodpowiedni i niewystarczająco prawicowy sposób obchodzę majówkę. Zamiast grilla i zgrzewek piwa wybrałem spacer nad Niemnem, znakomite spaghetti mojej żony (ze znakomitym serem Dżiugas).

– poinformował.

 

I zażartował:

 

To z pewnością dowód na to, że już nie jestem konserwatystą, a zgniłym liberałem czy o zgrozo lewakiem 🙂

 

Internauci stwierdzili, że na razie to tylko stan alarmowy. Gorzej gdyby Terlikowski jadł wegańskie spaghetti i jeździł rowerem.

Inna grupa obserwatorów katocelebryty uznała, że jego wpis wcale nie jest zabawny i że mógłby sobie darować kpinę z grilla i piwa.

 

Zobacz też:

Justyna Żyła ma nowego partnera? Romantyczne nagranie (VIDEO)

 

https://www.facebook.com/tomasz.terlikowski/posts/5756033671093458

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.