Tancerka z “Tańca z gwiazdami” została pobita na ULICY! ZŁAMAŁA NOGĘ I NIE WIADOMO, CO Z JEJ KARIERĄ!

Nie ma co ukrywać – dla tancerki takie złamanie to mały koniec świata. Oznacza to zupełną przerwę od tańca, czyli największej pasji, ale przede wszystkim pracy. Niesamowitego pecha miała Anna Głogowska znana z “Tańca z gwiazdami” i ze związku z Piotrem Gąsowskim, którego zresztą poznała przy produkcji tego programu.

 

Anna wieczorową porą była na spacerze ze swoim psem. On nagle podbiegł do innego psa, co najwyraźniej nie spodobało się jego właścicielowi, który zaczął go po prostu kopać! Tancerka nie mogła na to pozwolić i ruszyła pupilowi na pomoc.

Chciała odciągnąć właściciela od jej czworonoga, ten zareagował niespodziewanie uderzając ją w twarz. Co więcej popchnął ją na płot, Ania nie spodziewała się ataku i upadła tak niekorzystnie, że wylądowała w szpitalu.

Przeszła operację złamanej nogi, teraz jest w gipsie, co wyklucza ją z pracy zawodowej.

 

Ania nie chce rozmawiać o tej dziwnej sytuacji, chce jak najszybciej zapomnieć o tym wydarzeniu.

Niestety taka poważna “kontuzja” dla tancerza jest bardziej skomplikowana, bo nie wiadomo, czy wróci do pełnej sprawności. Tancerka już wie, że w jej nodze na zawsze pozostaną druty i śruby – pamiątka po chamie, który nie potrafi się zachować jak cywilizowany człowiek.

 

 

źródło: instagram.com, pudelek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *