TO CIOS! Serial “M JAK MIŁOŚĆ” przestanie być emitowany! TO OFICJALNE! Dla fanów to niezrozumiała decyzja!

Nadchodzi trudny czas dla wszystkich fanów serialu “M jak miłość”. Trzeba będzie się odzwyczaić od wieczornego oczekiwania na poznanie losów rodu Mostowiaków i ich bliskich. Produkcja już potwierdziła, że po głębszej analizie ogłaszają, że wstrzymują emisję odcinków na dłuższy czas.

 

“M jak miłość” zniknie z anteny na trzy tygodnie. Pierwszy odcinek w 2018 będzie w telewizji dopiero 8 stycznia. Wielu widzów nie rozumie, dlaczego TVP 2 robi taką długą przerwę serialu. Według nich mógłby normalnie być emitowany w telewizji, w święta jeszcze rozumieją, ze ramówka ulega zmianie, ale potem powinna wrócić do normy. Być może taka reakcja jest dlatego, że w serialu wiele się dzieje i wierni widzowie czekają na rozstrzygnięcie niektórych wątków. Wkrótce Justyna przyzna się do zabójstwa Maćka, Mateusz trafi do Policyjnej Izby Dziecka, a Paweł pobije Kingę. Któż by na to nie czekał?

 

Okres świąteczny powinien przebiegać bez zakłóceń, a serial może nieco psuć atmosferę przy stole, kiedy wolimy słuchać rozmów Mostowiaków niż takich prawdziwych naszych bliskich. Trzy tygodnie miną i znów wierni widzowie będą mogli się cieszyć z wieczorów przed telewizorami.

ŹRÓDŁO: jastrzabpost.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *