Tak Zofia Zborowska pożera zapiekankę! „Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby…” (FOTO)

Tak Zofia Zborowska pożera zapiekankę! „Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby…” (FOTO)

17 maja 2021 r. Zofia Zborowska  skończy 34 lata, a raptem półtora miesiąca temu poinformowała o tym, że ona i jej mąż Andrzej Wrona, spodziewają się dziecka.

Aktorka znana z seriali „Barwy Szczęścia”, „Za marzenia” czy „Tajemnica zawodowa” nie przeżywa jednak ciążowego stanu uniesienia, tak często prezentowanego przez infulencerki. Wręcz przeciwnie, Zofia Zborowska  potrafi pokazać się z maseczce i napisać, jak się czuje.

 

samopoczucie w trakcie ciąży – https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Tak w dużym skrócie.. tak się ostatnio czuje, jak na tym filmiku 😂 nie mam trochę siły i weny wklejać Wam tutaj sweet foć itp ale mam nadzieje, że to się niebawem zmieni 😬🙈

– przyznała aktorka.

 

Nic więc dziwnego, że paparazzi z portalu Pudelek mieli używanie widząc Zborowską „na mieście”. Aktorka była bez makijażu, w bardzo obszernej bluzie i zajadała ogromną zapiekankę.

 

Widząc artykuł na swój temat, Zofia Zborowska zamieściła zdjęcia z Pudelka oraz inne – na którym jest „zrobiona” i napisała:

 

ja na zdjęciach pudelka jak poszłam na zapieksy (…) pare tygodni temu bez makeupu, w dresach na pełnym luzie i z pustym brzuchem 😂 dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak 💩 ale sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby zjeść zapiekankę 🤦🏻‍♀️ tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta.

– zapewnia Zborowska.

 

I dodała:

 

Całuje Was wszystkich bardzo mocno z moimi kilogramami, przebarwieniami, turbo stylówą, bułką w ustach i człowiekiem w brzuchu 💁🏻‍♀️😘❤️ Wasza ciężarówka 🤰🏻🤓😝

 

Jak widać, ma do siebie spory dystans 🙂

 

Zobacz też: Joanna Moro pręży się na pokładzie. Jednak uwagę skradł jej mąż! (FOTO)

 

z bułką w ustach – https://www.instagram.com/zborowskazofia/