Tak Zofia Zborowska pożera zapiekankę! “Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby…” (FOTO)

17 maja 2021 r. Zofia Zborowska  skończy 34 lata, a raptem półtora miesiąca temu poinformowała o tym, że ona i jej mąż Andrzej Wrona, spodziewają się dziecka.

Aktorka znana z seriali “Barwy Szczęścia”, “Za marzenia” czy “Tajemnica zawodowa” nie przeżywa jednak ciążowego stanu uniesienia, tak często prezentowanego przez infulencerki. Wręcz przeciwnie, Zofia Zborowska  potrafi pokazać się z maseczce i napisać, jak się czuje.

 

samopoczucie w trakcie ciąży – https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Tak w dużym skrócie.. tak się ostatnio czuje, jak na tym filmiku 😂 nie mam trochę siły i weny wklejać Wam tutaj sweet foć itp ale mam nadzieje, że to się niebawem zmieni 😬🙈

– przyznała aktorka.

 

Nic więc dziwnego, że paparazzi z portalu Pudelek mieli używanie widząc Zborowską “na mieście”. Aktorka była bez makijażu, w bardzo obszernej bluzie i zajadała ogromną zapiekankę.

 

Widząc artykuł na swój temat, Zofia Zborowska zamieściła zdjęcia z Pudelka oraz inne – na którym jest “zrobiona” i napisała:

 

ja na zdjęciach pudelka jak poszłam na zapieksy (…) pare tygodni temu bez makeupu, w dresach na pełnym luzie i z pustym brzuchem 😂 dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak 💩 ale sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby zjeść zapiekankę 🤦🏻‍♀️ tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta.

– zapewnia Zborowska.

 

I dodała:

 

Całuje Was wszystkich bardzo mocno z moimi kilogramami, przebarwieniami, turbo stylówą, bułką w ustach i człowiekiem w brzuchu 💁🏻‍♀️😘❤️ Wasza ciężarówka 🤰🏻🤓😝

 

Jak widać, ma do siebie spory dystans 🙂

 

Zobacz też: Joanna Moro pręży się na pokładzie. Jednak uwagę skradł jej mąż! (FOTO)

 

z bułką w ustach – https://www.instagram.com/zborowskazofia/

10 komentarzy

  1. […] Gościem kolejnego odcinka „Dalej” będzie Zofia Zborowska, którą paparazzi uchwycili w zaawansowanej ciąży, gdy zajadała się zapiekanką. Aktorka nie wyglądała wówczas korzystnie i na swoim profilu dosadnie skomentowała publikację tej fotografii przez jeden z tabloidów [zobacz tutaj]. […]

Możliwość komentowania została wyłączona.