Piotr Gąsowski ma problem z lochą. Na szczęście internauci dali mu dobrą radę!

Coraz częściej słyszymy o tym, ż dziki zbliżają si do skupisk ludzkich. Podobny problem ma Piotr Gąsowski, a raczej jego tata – Włodek Gąsowski.

Piotr Gąsowski odwiedził tatę i relaksowali się na tarasie. Jednak ich spokój zakłóciły dziki.

 

https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Jak pisze prezenter:

 

Siedzieliśmy sobie u niego w domu na tarasie , aż tu nagle, na teren jego ukochanego , wypieszczonego latami , pięknego ogrodu… wtargnęła wielka dzika locha z warchlakiem i zaczęła ryć i niszczyć wszystko , co napotkała na swojej drodze!!! 😫

 

…jak temu zaradzić , bo tych dzików jest coraz więcej i są coraz bardziej bezczelne! I, jak mówi straż miejska , są pod ochroną…A mój Tata się coraz bardziej tym denerwuje bo pod ochroną dzików , niestety nie jest!😟Macie jakiś pomysł?!

 

Internauci trochę się pośmiali z całej sytuacji. Cześć osób zwróciła uwagę na kwestie związane z ingerencją człowieka w środowisko naturalne:

 

Niestety człowiek coraz częściej ingeruje w ich środowisko dlatego dziekie zwierzęta pojawiają się w miastach ☹Ludzie jeszcze je dokarmiają, wyrzucają niezabezpieczając odpadki organiczne. Dziki to bardzo pożyteczne zwierzęta.

 

Jednak przede wszystkim Piotr Gąsowski mógł liczyć na dobrą rade od swoich fanów:

 

Gąsu trzeba naprawić płot dla Tatusia, a nie tylko w karty grać😉, tam jest dziura w płocie i one przez nią przechodzą. Załatacie dziurę i będzie spokój 😁

 

Ot, i tyle! 🙂

 

https://www.instagram.com/p/CO04PP6Mqg6/

 

Zobacz też: Tak Zofia Zborowska pożera zapiekankę! “Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby…” (FOTO)