Zofia Zborowska urodziła. Szok, JAK wyglądała po porodzie! (FOTO)

Zofia Zborowska (34 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko – dziewczynkę o imieniu Nadzieja.

W czasie ciąży Zofia Zborowska nie czuła się dobrze, sporo też przybrała na wadze. Starała się jednak tym nie przejmować i ze swojego wyglądu robić przysłowiowe “jaja”.

Kilka razy paparazzi uchwycili ją w różnych niekorzystnych ujęciach, co aktorka skwapliwie i z humorem komentowała na swoim instagramowym profilu.

 

zofia zborowska
https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Teraz Zborowska pokazała pierwsze zdjęcie ze szpitala po urodzeniu Nadziei, jednak przyznała, że dziecko na świat przyszło już tydzień temu:

 

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień 🥺 te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.

– napisała.

 

I podziękowała personelowi medycznemu Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny. Zapewne musi to być świetna placówka, bo rodziły już w niej: Olga Frycz, Agnieszka Kaczorowska, Anna Karmarczyk.

 

Większość gwiazd i celebrytek dopiero wtedy “odważa się” pokazać, jak prezentują się po porodzie, gdy dojdą już do siebie. Tym samym fotografia Zofii Zborowskiej może być szokująca. Pierwsze, co rzuca się w oczy to wielkie zmęczenie i wycieńczenie aktorki. Dopiero jako drugie dostrzec można szczęście tlące się w oczach.

I bardzo dobrze, że ktoś pokazuje prawdziwy wygląd kobiety, która urodziła dziecko.

 

zofia zborowska
https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

https://www.instagram.com/p/CSL6d4DD2C9/?utm_source=ig_embed