Szokujące znalezisko w supermarkecie ZOBACZ JAK NAS TRUJĄ!

Kobieta kupiła w supermarkecie zestaw filetów rybnych, które pochodziły z Chin. Jak sama mówi, zwykle unika wybierania produktów spożywczych pochodzących właśnie z tego kraju, bo uważa że nie jest to zbyt bezpieczne. Niestety w tym przypadku, po prostu nie zauważyła oznakowania i chińskie ryby znalezione w supermarkecie powędrowały z nią do domu. Można powiedzieć, że trafiła kosa na kamień, bo..

 

… podczas przyrządzania ryby kobieta szybko zorientowała się, że coś jest nie tak. Sam wygląd filetów wyglądał podejrzanie, ale –  o zgrozo – to nie to było najgorsze! Gdy wzięła kawałek ryby do ręki okazało się, że zachowuje się zupełnie jak GĄBKA. Po ściśnięciu cała woda wyciekła, a filet zaczął przypominać zbitek włóknistego tworzywa. Gdy włożyła tą dzwiną materię ponownie do wody – powróciła do stanu sprzed wyciśnięcia. Szokujące!

https://www.youtube.com/watch?v=CE6GeOnINSk

Niestety nie mogła zwrócić towaru w supermarkecie ale zapowiedziała w nagraniu, że przejdzie się raz jeszcze do tego sklepu i poprosi o te same ryby by zapytać się sprzedawcy CO TO JEST. 

Źródło: YouTube
Źródło zdjęć: Pixabay
Zobacz także: ZMIENIŁY SIĘ NIE DO POZNANIA. Zobacz już TERAZ jak wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *