Sylwia Gaczorek – kim jest i ile ma lat? Kariera i życiorys

Przywykliśmy do tego, że influencerzy to osoby, które są majętne, piękne i szczęśliwe. Czasem jednak okazuje się, że ich przeszłość była trudna a obecne życie, choć wolne od problemów finansowych nie jest pozbawione smutnych i traumatycznych wydarzeń. Jedną z osób, która na swojej drodze napotkała sporo problemów jest bez wątpienia Sylwia Gaczorek. Znana fryzjerka i influencerka osiągnęła sukces, jednak okupiony on został ciężką pracą oraz wieloma wyrzeczeniami.

Sylwia Gaczorek – ile ma lat? Krótki życiorys

Jeśli chcemy mówić o życiorysie Sylwii Gaczorek musimy zaznaczyć, że jest to osoba, która nie dzieliła się wszystkimi informacjami dotyczącymi swojej przeszłości. Nie znamy jej miejsca urodzenia oraz dokładnej daty urodzin. Wiemy jednakże, że znana i ceniona fryzjerka i influencerka ma obecnie 34 lata co oznacza, że urodziła się w 1989 roku. Jeśli chodzi o jej życiorys musimy przyznać, że nie miała łatwego życia. Podczas podcastu Żurnalisty wyznała, że pochodzi z ubogiej rodziny i nie miała prostego startu. Mimo to osiągnęła imponujący sukces.

Sylwia Gaczorek i jej kariera

Kariera Sylwii Gaczorek toczyła się (i nadal toczy) w sposób dwutorowy – kobieta od początku skupiała się na dwóch profilach działalności – fryzjerstwie oraz obecności w internecie. Po latach zajmowania się fryzjerstwem trafiła pod skrzydła znanego salonu Maniewski, w którym zdobyła nowe umiejętności i kwalifikacje. Obecnie prowadzi własny biznes – Gaczorek Team, w skład którego wchodzi nie tylko prowadzenie salonu fryzjerskiego ale również organizacja szkoleń czy sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów. Jednocześnie Sylwia była aktywna w internecie – w 2009 roku założyła kilka blogów na popularnych platformach a w 2011 roku kanał na Youtube. Zarówno w formie pisanej, jak i video dzieliła się poradami dotyczącymi fryzjerstwa i pielęgnacji włosów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

Sylwia Gaczorek – czy ma rodzinę?

Jeśli chodzi o rodzinę Sylwii Gaczorek niestety, nie posiadamy zbyt wielu informacji na jej temat. Blogerka dbała o to, by nie ujawniać zbyt wielu informacji na temat swojej rodziny. Początkowo pochwaliła się jedynie posiadaniem trzech sióstr: Natalii, Karoliny oraz najmłodszej Marty. Nie wspominała zbyt wiele o swoich rodzicach. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy to podzieliła się informacją o śmierci swojego ojca. Tata Sylwii Gaczorek przeszedł rozległy zawał, został poddany śpiączce farmakologicznej, niestety nie udało mu się odzyskać zdrowia. Strata ojca była dla influencerki dużym ciosem, o czym niejednokrotnie informowała swoich fanów.

Sylwia Gaczorek – stan cywilny. Kto jest jej mężem?

Jakiś czas temu życie osobiste Sylwii Gaczorek było na ustach wszystkich z powodu bolesnego rozstania z wieloletnim partnerem i narzeczonym – Iwanem Wasylem. Mężczyzna był młodszy od celebrytki o 5 lat. Mimo to odnieść można było wrażenie, że są bardzo zgodną i dobraną parą, która planuje ślub. Niestety, doszło do rozstania a jego powodów było kilka. Sylwia Gaczorek opowiedziała o nich dopiero kilka miesięcy po rozstaniu, kiedy jej stan psychiczny uległ poprawie. Przede wszystkim Sylwia miała za złe swojemu partnerowi, że ten nie wspierał jej w żaden sposób po śmierci jej taty. To jednak nie wszystko. Iwan Wasyl miał również żyć na koszt swojej partnerki a do tego podchodzić dość luźno do kwestii wierności w związku. Wszystko to sprawiło, że Sylwia Gaczorek zdecydowała się na zakończenie toksycznej dla niej relacji oraz rozpoczęcie psychoterapii. Po rozstaniu zmagała się bowiem z atakami paniki.

Sylwia Gaczorek – czy ma dzieci?

Sylwia Gaczorek nie ukrywa, że posiadanie dzieci jest dla niej bardzo ważne. Niestety, do tej pory nie została matką. Jest to dla niej dość trudną kwestią, ponieważ młodszy były partner nie chciał powiększania rodziny a obecnie influencerka pozostaje sama. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę jej liczne wypowiedzi, w których sygnalizowała chęć posiadania dzieci nie możemy wykluczyć, że nie założy w przyszłości rodziny. Jako ciepła i rodzinna osoba z pewnością będzie doskonałą matką.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

Sylwia Gaczorek – Facebook i Instagram

Ponieważ bycie influencerką stanowi obecnie bardzo ważną część życia zawodowego Sylwii Gaczorek nie może ona nie być obecna w sieci. Głównymi kanałami, na których publikuje swoje treści jest YouTube oraz Instagram. I to właśnie on jest portalem na którym Sylwia publikuje najczęściej. Praktycznie każdego dnia dodaje nowe stories, gdzie informuje swoich fanów o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Na profilu, który obserwowany jest przez 528 tysięcy osób Sylwia Gaczorek publikuje zdjęcia z sesji modowych, wyjazdów, efekty swojej pracy oraz wiele innych treści. Spotykają się one z bardzo pozytywnym odbiorem obserwujących co jest dowodem na to, że jest osobą lubianą i szalenie popularną.

Sylwia Gaczorek – ciekawostki z życia

Prywatnie Sylwia Gaczorek jest blisko związana z inną gwiazdą Youtube – vlogerką Andziaks. Do tego stopnia, że nie tylko pomagała w jej ślubnych przygotowaniach ale również pełniła rolę druhny. Mimo tego, że na weselu Andziaks i Luki bawiła się doskonale los po raz kolejny zdecydował się wystawić ją na próbę. Podczas powrotu z przyjęcia weselnego znanej pary, Sylwia Gaczorek, znany stylista fryzur, który był jej partnerem na weselu oraz znajoma Natalia, która kierowała mieli wypadek samochodowy. Auto zostało uderzone czołowo, Sylwia Gaczorek w szoku opublikowała na Instagramie stories, które pokazują ją płaczącą i przerażoną na chodniku. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze, ponieważ influencerka odniosła tylko niewielkie obrażenia. Niemniej jednak pokazuje to, że ostatni rok nie oszczędzał zdolnej i ambitnej kobiety.