Sonia Bohosiewicz kręci pupą. Fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego! (VIDEO)

Sonia Bohosiewicz (45 l.) to aktorka znana między innymi z seriali “39 i pół”, “Czas honoru”, “Diagnoza” oraz “Usta Usta”.

Jak na aktorkę i osobę z poczuciem humoru przystało Sonia Bohosiewicz lubi bawić się konwencją. Zdarzyło jej się pokazać nago (zasłoniła się jedynie pieskiem > tutaj), innym razem jest zapięta na ostatni guzik. Czasem wstawia jakiś post – kolokwialnie mówiąc – dla jaj – innym razem prezentuje pełną powagę.

 

fot. scren youtube/Sonia Bohosiewicz

 

Nikogo więc nie zdziwiło zdjęcie, jakie zamieściła na swoim profilu. Aktorka prezentuje się na nim od tyłu. Doskonale więc widać i nogi i pupę

Ta fotografia pochodzi z teledysku do piosenki nagranej przez Sonię Bohosiewicz. Chodzi o utwór “My Heart Belongs To Daddy” z repertuaru Marilyn Monroe. Na video aktorka w bieliźnie i prześwitującym szlafroku zmysłowo wije się po domu.

 

I co ciekawe to nie kręcąca pupą Sonia zwróciła uwagę fanów. Zainteresowało ich coś zupełnie innego, a mianowicie jazzowe wykonanie i zmysłowy głos Bohosiewicz!

 

Świetny teledysk a Twój głos w jazzowej wersji rewelacja !👏🐾

 

Nie nogę przestać słuchac,piękna piosenka i pìekny wykon,Dziekuje🌷

 

Uwielbiam standardy, jazz i Sonię Bohosiewicz, więc 8go marca nie mogę być już szczęśliwsza 🤗 Gratulacje!

– pisali zachwyceni internauci.

 

Jak się okazuje, aktorka nagrała całą płytę z utworami Marylin Monroe. Jej tytuł to „10 sekretów MM”. Premiera przewidziana jest na marzec 2021 roku. A już teraz możemy zobaczyć pierwsze nagranie ze zmysłową Sonią 🙂

 

>>>Lewandowska rzadko to robi. Teraz pokazała się bez…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *