28 września 2023

OGROMNA WPADKA w najnowszym “PITBULLU”! FANI zwrócili UWAGĘ na ten SZCZEGÓŁ i wytknęli go producentom. (foto)

Fani, którzy z niecierpliwością oczekują premiery najnowszego “Pitbulla” wytknęli producentom wpadkę jaka pojawiła się w zwiastunie do filmu. Internauci okazali się na tyle uważni, że zauważyli drobny, ale rzucający się w oczy szczegół. W pewnym momencie widzimy panel konta bankowego i niby nie ma w tym nic nadzwyczajnego to kiedy bliżej się mu przyjrzymy możemy zauważyć błąd ortograficzny.

 

 

Okazuje się, że to nie pierwsza wpadka twórców Pitbulla, we wcześniejszych częściach serii również pojawiały się błędy w pisowni i powoli staje się to tradycją. Nie inaczej było też i tym razem. Uważni Internauci, którzy śledzą filmy pod względem wtop i błędów śledząc zwiastun ze szczegółami zauważyli, że na wspomnianym panelu do konta bankowego słowo sprzedaż zostało napisane przez “rz”.

 

Pomimo tego, że dociekliwi widzowie zwracają uwagę nawet na takie szczególiki to film na pewno przyciągnie do kin tłumy ludzi, którzy szczelnie wypełniali sale kinowe podczas wcześniejszych “Pitbulli”. Fani z niecierpliwością czekają na filmowy debiut Dody i liczą, że zobaczą świetne kino akcji, które wgniecie ich w fotele.

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz