Siostry z “RODZINY ZASTĘPCZEJ” spotkały się po latach i zrobiły sobie wspólne ZDJĘCIE. Zobacz jak bardzo się ZMIENIŁY! (foto)

Wielu z nas z sentymentem wspomina emitowany w telewizji Polsat serial “Rodzina zastępcza”. Wychowało się na nim wiele dzisiejszych 20 i 30-latków. Perypetie i problemy sympatycznych bohaterów, główne role zagrały min. Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan przyciągały przed telewizory tysiące Polaków. Wspomniane “siostry” po wielu latach spotkały się ze sobą na evencie. Z tej okazji nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia!

 

 

 

Serial emitowano nieprzerwanie przez prawie 11 lat! Dzięki temu mogliśmy zobaczyć dojrzewanie tytułowych bohaterów. Majka (Mrozowska), była biologiczną córką Jacka (Fronczewski) i Anki (nieżyjącej już Gabrieli Kownackiej). Para podjęła decyzję o adopcji i przyjęła do swego domu trójkę innych dzieci, Romka (Aleksander Ihnatowicz), Elizę (Szwed) i Zosię (Misheel Jargalsaikhan). Losy sympatycznej rodzinki mogliśmy śledzić o 1999 do końca 2009 roku.

 

 

 

Aktorki z “Rodziny zastępczej” nadal się kontaktują i darzą sympatią o czym świadczy ich wspólne zdjęcie. Dziewczyny spotkały się na jednym z eventów organizowanych we wtorek w Warszawie i z tej okazji “strzeliły” sobie wspólną fotkę. Zdjęcie na swoim Instagramie udostępniła Monika Mrozowska. Trzeba przyznać, że cała trójka prezentuje się świetnie!

 

fot.instagram.com

 

źródła: plotek.ol, foto Instagra.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *