Kto by pomyślał, że z tak MAŁO URODZIWEJ DZIEWCZYNKI wyrośnie taka SEKSBOMBA! Pamiętasz ELIZĘ z “Rodziny zastępczej”? Zobacz jej zdjęcia “dziś”!

Aleksandra Szwed w dość młodym wieku wkroczyła do show biznesu. Miała zaledwie 8 lat, kiedy wcieliła się w rolę Elizy w polsatowskim serialu “Rodzina Zastępcza”. Czarnoskóra dziewczynka w polskiej produkcji – była to ówcześnie swego rodzaju nowość w telewizji. Choć wtedy Ola grała dosyć irytującą dziecięcą postać, to trzeba przyznać, że wyrosła na naprawdę piękną kobietę.

 

Dzisiaj Aleksandra Szwed sama jest mamą, ma synka z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. 27 letnia aktorka ma na koncie udział chyba we wszystkich programach “z gwiazdami”. W niektórych zajęła pierwsze miejsce np. “Twoja twarz brzmi znajomo” lub “Gwiazdy tańczą na lodzie”. Ciągle bryluje w show biznesie – była i prezenterką, i modelką, i gra w teatrze, i koncertuje. Jednak na próżno szukać ją w kinowych produkcjach. Serialowe aktorki zostają już z tą łatką i to utrudnia późniejszą karierę.

 

Szwed wygląda zjawiskowo, jest wysoką, zgrabną kobietą, a jej egzotyczna uroda to tylko atut! Jak jeszcze raz spojrzymy na jej zdjęcie z dzieciństwa, to nie zapowiadało się, że będzie mogła cieszyć się taką urodą.

 

Pocieszenie dla rodziców – jeżeli Wasze dzieci nie są zbyt ładne, to nie ma się co martwić, być może “dorosłość” im to wynagrodzi.

 

Taa…wiemy, że wszystkie dzieci są piękne…

źródło: Instagram.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *