SIOSTRY GODLEWSKIE pod budynkiem TVP spotkały WIERNEGO FANA! CELEBRYTKI “zaświeciły” przed nim “CYCKAMI” i dały mu AUTOGRAF! (foto)

Okazuje się, że siostry Godlewskie oprócz wiernych hejterów mają wiernych fanów! Opuszczając siedzibę TVP, po swoim występie w “Pytaniu na śniadanie” czekał na nich mężczyzna żądny autografów. Spotkanie z wielbicielem zapewne było miłym zaskoczeniem dla Małgorzaty i Esmeraldy. Świadczy to również o tym, że dziewczyny dzięki występom na YouTubie stały się na tyle rozpoznawalne, że niedługo ciężko im będzie przejść spokojnie ulicą.

 

 

 

Fan nie dość, że otrzymał autograf to mógł rozkoszować się widokiem wyeksponowanych piersi Godlewskich. Prócz wielbiciela nie zabrakło również przedstawicieli mediów, którzy pstryknęli parę fotek. Dziewczyny wpisały się w zeszycik starszego pana, zapewne kolekcjonera autografów i czym prędzej, obejmując się czule odeszły do auta. które na nie czekało.

 

 

Miła niespodzianka może zadziałać na dziewczyny motywującą, ponieważ teraz już wiedzą, że mają dla kogo śpiewać. Ciekawe czy w niedługim czasie doczekamy się jakiejś specjalnej kompozycji dla fana, który czekał na nie wytrwale na chłodzie. Mężczyzna w końcu się doczekał i teraz będzie mógł pochwalić się, że jako pierwszy w Polsce ma autograf słynnych sióstr Godlewskich!

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *